gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Emzirme yastığı diktirimi yada satın alınma linki var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni doğan bebişimi bir türlü doğru pozisyonda emziremiyorum melekler. Acaba emzirme yastığı var biliyormusunuz bilmiyorum da, nerede diktirebilirim yada nereden satın alabilirim bilgisi olan var mı

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
Emzirme yastığı diktirimi yada satın alınma linki var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takı Askısı Modelleri Satın Almak İsteyen Var mı ?

Takı Askısı Modelleri Satın Almak İsteyen Var mı ?

takı askısı modelleri Takı askısı, giydirilmiş manken üzerine kollarına takılarınızı asabiliyorsunuz meleklerim. Satın almak istiyorsanız nerede satılır diyorsanız fiyat gayet uygun. Sizi yönlendireceğiz. Şimdi mobideko.com'un bizler için seçtiklerine bir göz atalım. TAKI ASKISI MODELLERİ Mine Pink Takı Askısı Diğer Takı Askısı Modelleri ve Satın almak İçin TIKLAYINIZ
  2. Hıdırellezde okunan dua yada duası var mı

Hıdırellezde okunan dua yada duası var mı

Hıdırellez zamanı okunacak dua yada dualar var mı arkadaşlarım. İslami olarak edilecek olan dualara bana örnek verebilir misiniz lütfen.
  3. Hamile yastığı nedir, fiyatları var mı nereden alabilirim ?

Hamile yastığı nedir, fiyatları var mı nereden alabilirim ?

Selam melişlerim 2 aylık hamileyim. Hamile yastığı tam olarak nedir kullanan var mı ? ne işe yarar ? Satın alabileceğim bir link varmı fiyatları hususunda bilgi verebilirmisiniz. Varsa resmini ve nasıl kullanılacağını bana anlatabilirseniz sevinirim. Hayırlı ramazanlar dilerim. Allah isteyen herkese bebiş nasip eder inşallah.
  4. güvenli internet engellenen siteleri öğrenme linki var mı ?

güvenli internet engellenen siteleri öğrenme linki var mı ?

Güvenli internet hizmetinde engellenen siteleri nasıl nereden hangi linke bakarak görebiliyoru arkadaşlarım.
  5. Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Arkadaşlarım saçlarım çok ama çok iyi sürekli bakım yapıyorum ve ortalama 70 cm uzunluğundalar. Maddi olarak bu aralar ne oldu ise eşim çok ama çok sıkıştı artık ev kirasını bile ödeyemeyecek duruma geldik iki tanede çocuğum var ben en azından saçımı satayım diyorum. Eşime daha söylemedim saçlarımı çok sever ve izin vermez ama ne bilim saçlarımı istanbulda satacağım bir yer var mı acaba saçımı...

Sayfayı Paylaş