gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

emzirmenin faydaları nelerdir kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebeğimi şimdilik emziriyorum. Da, emzirmenin faydaları bebeğe olan yararları nelerdir. misal ben çok kilo aldım ve bunları vermek istiyorum. Emzirerek hem bebeğimi doyurabilir, hemde kilo veribilirmiyim. Bana emzirmenin yararlarından bahsedin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

emzirmenin faydaları nelerdir kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Sütü Ve Emzirmenin faydaları

Anne Sütü Ve Emzirmenin faydaları

1. Emzirmenin yararları 2. Anne sütünün ekonomik yararları 3. Emzirmede meme ve bebekle ilgili problemler 4. Emzirmenin anneye olan yararaları 5. Sütü sağmanın gerekli olduğu durumlar 6. Bebeğin yeterince anne sütü alamamasının nedenleri 7. Emzirirken büyümenin durmasının nedenleri 8. Emzirmenin mekaniği 9. Bebeğin meme emmeyi reddettiği durumlar 10. Süt nasıl arttırılır? 1....
  2. Bergamot yağının faydaları nelerdir kızlar

Bergamot yağının faydaları nelerdir kızlar

Bergamot yağının faydaları bergamut yağı faydaları bergamut yağının faydaları bergamot bergamot aroması aroması nedir Bergamot denince öncelikle şunu söylemek isterimki bergamot aromalı çayı herkese tavsiye ederim özellikle çay içiminde farklı bir aroma bulmak istiyorsanız bu tür çayları çok seveceksiniz.Benimde çayda tercihim bergamot aromalı çaylar.Sizlere bergamot çayından ziyade yağının...
  3. kiraz sapının faydaları nelerdir kızlar

kiraz sapının faydaları nelerdir kızlar

Kızlar ben kiraz sapı kllanmak istiyorum faydaları ve yararları nelerdir biri bana anlatsın çok yararlı felan diyorlar teşekkür ediyorum.
  4. Kızlar Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir

Kızlar Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir

Geçenlerde bir tv programında duydum argan yağının cilde iyi geldiğini ama öyle her duyduğuma da inanamıyorum doğrusu. Acaba aranızda Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir bilen var mı ya da uygulayan var mı, ben kullansam mı diye düşünüyorum. Lütfen biliyorsanız Argan Yağının Cilde Faydalarını yazın bana
  5. Emzirmenin Faydalarını Biliyor musunuz?

Emzirmenin Faydalarını Biliyor musunuz?

Bu konu; Emzirmenin Faydalarını Biliyor musunuz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Allah'ın kadınlara bir lütfu olan annelikte emzirmenin ve bebeğini doyurmanın verdiği manevi doyumu ancak anne olanlar bilebilir. Bu maneviyatı tüm meleklerimizin yaşamasını diliyor ve emzirmenin tıbbi açıdan emzirmenin faydalarından bahsetmek istiyoruz sizlere... Acıbadem Fulya Hastanesi...

Sayfayı Paylaş