gebe
  1. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

en acı anlar

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında nurdan_ tarafından paylaşıldı.

en acı anlar hamile iken eşimden ayrıldım şimdi ise kızım 5 yaşında. hastaneden çıktım o günü ölsem unutmam.herkesin eşi güllerle çiçeklerle gelip evlatlarını kucaklarına alırken ben ,se sanki çocuçu sokaktan bulmuşum annem ile beraber çıktım o hastaneden o günü ao acıyı hiç unutamam.şimdi 2. evliliğime doğru yol aldım her şey çok güzel 8 sene sonra sırf o hastaneden eşimle beraber çıkabilmem için bir bebek yapıcam:uhu:

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

umarım herşey çok çok çok daha güzel olur.Allah gönlünüze göre versin,herşey istediğiniz gibi olsun.umarım eşiniz ve evlatlarınızla beraber (kızınız ve inş düşündüğünüz bebeğinizle:)) bir ömür boyu mutlu huzurlu olursunuz...

3. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim inş öle olur dualarınızı benden eksik etmeyin meleklerim:)

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Herseyin hakkinda hayirlisi abla :)

Seni cok üzmüs belliki ama her serde elbet vardir bir hayir :tik:

Sende simdi yeni bir insan ile,yep yeni bir hayatin basindasin, allah agzinizin tadini bozmasin :)

Umarim ikinci bebeginde, sende cicekler ile hastaneden karsilanirsin :)

Saglicakla :6:

5. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşk edrim umarım her şey sizin dediniz gibi olur iyide olsa kötüde olsa ben yine yazarım inş iyi olur her kez rabbim her kezin hakkına hayırlısı versin evlenmek için evlenmeyin evleneceniz insanı çok iyi seçin

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında acı bir durum olsada, sizin dimdik ayakta durarak çocuğunuzu yetiştirmenizden ötürü tebrik ediyorum. Umarım bu tür bir durumla bir daha karşılaşmazsınız.

Ama hayat işte, neyi ne zaman insanın karşısına çıkartacak hiç belli olmuyor.

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hastaneden çıkış gününüz de ki acıyı içimde yaşadım ve ne yazacağımı, ne söyliyeceğimi bilmiyorum, çok acı... Sadece şunu diyebilirim ki sizden beter olanları, sizin acınızdan belki de daha büyük acılar yaşayıpta yanlız olan kişiler var, siz bebeğinizi tek başınıza olsada dünyaya getirmişiniz, bu imkanı vermiş Rab size, birde bebeğinden vaz geçenler var. Onların ki daha da acı...
    Dilerim ki bundan sonraki hayatınız da o acı günlerinizin bedelini ödeyen büyük mutluluklar yaşarsınız. Yüzünüzden şen kahkahalar, gözünüzden hayat ışığı, yüreğinizde mutluluk eksik olmasın... ALLAH sizinle ve tüm sevdiklerinizle olsun. Umarım hasat zamanınız gelmiştir ve çektiklerinizin, ektiklerinizin bedelini mutlulukla alırsınız.

Yolunuz açık ve aydınlık olsun nurdan_mustafa...

8. hayattt

hayattt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuan mutlusun ya eskiyi unut allah daha da mutlu etsin inşş..

9. xeco

xeco Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benzer bir durumu yaşadım ben de o yüzden içim daha bir acıdı.
    Doğum için gittiğim annemin yanında bırakıp işi olmamasına rağmen,sırf doğum geciktiği için sıkıldığından beni bırakıp gitmişti eşim..Hoş şimdi artık eski eşim ..:)
    Hala affetmiyorum onu..
    Ama o şımarıklıkla, doğumunda bulunmadığı oğlumla hayata tutunup yatırım yaptığını iddia ediyor şimdi..
    Yaşadıklarımız cebimizdeki artılardır diyorum ben,yolunuz bahtınız açık olsun..

10. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Çok üzüldüm. Okudukça gözümde canlandı. Bir kadın için, bir anne için ne kadar büyük bir acıdır bu.
    Allahım çok daha güzel günler göstersin size inşaallah.

11. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    seni tanımıyorum ama ne hissettiğini anlayabiliyorum çünkü bende bi anneyim senin adına gerçekten çok üzüldüm anneyle baba ayrılabilir birbirini artık sevmeyebilir ama çocuklar ömür boyu bizim ve annelik babalık ölene kadar baki olan tek meslek..eski eşinin ne olursa olsun ogün senin yanında olması gerekiyodu en azından kendi çocuğu için..küçücük zannettiğimiz o minik melekler aslında herşeyin farkındalar bence çocuğuna bunu ne olursa olsun yapmamalıydı.umarım 2. hayatında herşey gönlünce güzel olur..

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Nurdancım üzülme sıkma canını bak benim kocam varda banki çiçekmi gördüm:piha:

İlk doğumum normaldi sabah çıktım hastaneden ama çiçeksiz bu beynime ve içime öyle kazındıki ikinci hamileliğim boyunca eşime sürekli sakın hastaneye çiçeksiz gelme demiştim çünkü buda benim içimde kalan bi olaydı neyse ikinci doğum geldi çattı hesapta olmayan bazı sebeblerden bir ay erken doğum yapmak zorunda kaldım normal doğumla gittiğim hastanede sezeryanla doğum yapmak zorunda kaldım dedim ya o kadar çok içime işlemişki daha henüz ayıkmamışken narkozun etkisinden ben çiçeğimi sormuşum ama nerdeee:piha:
    Eşim oğlunu almış yanına gitmiş berbere ki traş olmaya niyemiş ben ayıldığımda onu böyleee traşlı bakımlı cix göreyim diye yaw benim gözüm acıdan bişeymi görüyor sanki o an:D haa tabi bide derdim çiçekkk:D:D:D

Yok arkadaşlar iki doğum yaptım tek bir çiçek görmedim bu hala içimde bi ukde karar verdim bende üçüncüyü doğuracam sırf hastanede bana çiçek getirilsin diye olmadı dördüncü ta ki çiçeğim gelene kadar:piha::piha::piha:

13. preslava

preslava Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim

14. consent74

consent74 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyn hyrlısıı...Umarm mtlu olrsun cnm :):)

15. consent74

consent74 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canımm yaa :):) okurken bile güldüm yaa bnde evlendiğimde böle bişe olursa eve almam heralde bnmki korkuyo birazz :D

en acı anlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın en acı biberi

Dünyanın en acı biberi

Dünyanın en acı biberi Dünyanın en acı biberi Dünyanın en acı biberi bulundu! Hindistan'ın kuzeyinde yetiştirilen kırmızı biberin dünyadaki en acı biber olduğu bilimsel olarak kanıtlandı. Yerlilerin 'bhut jolokia' (hayalet biber) diye adlandırdığı biberde, acılığı ölçen 'Scoville' biriminden 1 milyondan fazla olduğu tespit edildi. Dışarıdan gelenlerin bu biberi...
  2. ünlülerin en rezil anları

ünlülerin en rezil anları

Birazdan ünlülerin en komik anlarını anlattıkları güzel bir yazı göreceksiniz. Amaç hep birlikte gülelim :D:D ÜÇ KEZ DÜŞTÜM Türkan Şoray: Çok sakarımdır. Bir şeyleri devirip kırmalarım neyse de, düşmelerim meşhurdur. Bir gün Galata Köprüsü üzerinde film çeviriyoruz. Benden başka yürüyen yok. Filmi Atıf Yılmaz yönetiyor. Komut verdi ve ben üzgün, sevgilimi anımsayarak yürürken koca köprünün...
  3. en zor anım

en zor anım

hiç unutmayacağım bir anı ve burda ölümsüzleşdiriyorum...türkiyeye ilk geldiğim yıllar ve ilk aşık olduğum yıllar...şahsiyet annemin çalışdığı işyerınde çalışıyordu...bende hergün annemin iş yerıne gıdıyodum sebebim vardı...gizl-gizli aşk yaşıyodum...çok heyecan vericiydi...bir gün yıne gittim annemin yanına...annem o şahsiyeti çağırmamı istedi. bana gidip ..... abini çağırırmısın dedi hahaha...
  4. Facebook - En Mutlu Animiz

Facebook - En Mutlu Animiz

Ülker Pötibör Çoko “En Mutlu Anımız” Facebook uygulamasına mutlaka bakın! Bir sürü anınız canlanacak! Arkadaşlarınızla paylaştıkça Ülker Pötibör Çoko kutusu kazanma şansınız da artıyor! İşte burada: Ülker | Facebook

Sayfayı Paylaş