en acı anlar

seni tanımıyorum ama ne hissettiğini anlayabiliyorum çünkü bende bi anneyim senin adına gerçekten çok üzüldüm anneyle baba ayrılabilir birbirini artık sevmeyebilir ama çocuklar ömür boyu bizim ve annelik babalık ölene kadar baki olan tek meslek..eski eşinin ne olursa olsun ogün senin yanında olması gerekiyodu en azından kendi çocuğu için..küçücük zannettiğimiz o minik melekler aslında herşeyin farkındalar bence çocuğuna bunu ne olursa olsun yapmamalıydı.umarım 2. hayatında herşey gönlünce güzel olur..

Nurdancım üzülme sıkma canını bak benim kocam varda banki çiçekmi gördüm:piha:

İlk doğumum normaldi sabah çıktım hastaneden ama çiçeksiz bu beynime ve içime öyle kazındıki ikinci hamileliğim boyunca eşime sürekli sakın hastaneye çiçeksiz gelme demiştim çünkü buda benim içimde kalan bi olaydı neyse ikinci doğum geldi çattı hesapta olmayan bazı sebeblerden bir ay erken doğum yapmak zorunda kaldım normal doğumla gittiğim hastanede sezeryanla doğum yapmak zorunda kaldım dedim ya o kadar çok içime işlemişki daha henüz ayıkmamışken narkozun etkisinden ben çiçeğimi sormuşum ama nerdeee:piha:
Eşim oğlunu almış yanına gitmiş berbere ki traş olmaya niyemiş ben ayıldığımda onu böyleee traşlı bakımlı cix göreyim diye yaw benim gözüm acıdan bişeymi görüyor sanki o an:D haa tabi bide derdim çiçekkk:D:D:D

Yok arkadaşlar iki doğum yaptım tek bir çiçek görmedim bu hala içimde bi ukde karar verdim bende üçüncüyü doğuracam sırf hastanede bana çiçek getirilsin diye olmadı dördüncü ta ki çiçeğim gelene kadar:piha::piha::piha:

Nurdancım üzülme sıkma canını bak benim kocam varda banki çiçekmi gördüm:piha:

İlk doğumum normaldi sabah çıktım hastaneden ama çiçeksiz bu beynime ve içime öyle kazındıki ikinci hamileliğim boyunca eşime sürekli sakın hastaneye çiçeksiz gelme demiştim çünkü buda benim içimde kalan bi olaydı neyse ikinci doğum geldi çattı hesapta olmayan bazı sebeblerden bir ay erken doğum yapmak zorunda kaldım normal doğumla gittiğim hastanede sezeryanla doğum yapmak zorunda kaldım dedim ya o kadar çok içime işlemişki daha henüz ayıkmamışken narkozun etkisinden ben çiçeğimi sormuşum ama nerdeee:piha:
Eşim oğlunu almış yanına gitmiş berbere ki traş olmaya niyemiş ben ayıldığımda onu böyleee traşlı bakımlı cix göreyim diye yaw benim gözüm acıdan bişeymi görüyor sanki o an:D haa tabi bide derdim çiçekkk:D:D:D

Yok arkadaşlar iki doğum yaptım tek bir çiçek görmedim bu hala içimde bi ukde karar verdim bende üçüncüyü doğuracam sırf hastanede bana çiçek getirilsin diye olmadı dördüncü ta ki çiçeğim gelene kadar:piha::piha::piha:

canımm yaa :):) okurken bile güldüm yaa bnde evlendiğimde böle bişe olursa eve almam heralde bnmki korkuyo birazz :D

anlattıklarınıza gerçelten cok üzüldüm insallah bundan sonra ki hayatında mutlu olursun.hayat bu herkese baska kuruyor oyununu ama geçmişi gömüp bir yerlerden başlamak gerek inşallah allah gönlüne göre verir.

Geri