gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En Anlamlı Doğumgünü Sözleri Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 doğumgünü sözleri, 2014 doğumgünü mesajları, anlamlı doğumgünü mesajları Sevdiğiniz eş, dost ve akrabalarınızın doğdukları gün olan doğum günlerini kutlamak için en anlamlı doğumgünü sözleri ve mesajları ile onları çok mutlu edebilirsiniz. 2014 Yılının anlamlı ve uzun doğumgünü sözlerini sizler için paylaşıyoruz.
    dogumgunu.jpg

En Anlamlı Doğumgünü Sözleri Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamlı Duygusal Mesajlar Sözler

Anlamlı Duygusal Mesajlar Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler Anlamlı Duygusal Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden en anlamlı duygusal sözler isteyen misafirimiz için ve ilgili tüm akradaşlarımız için anlamlı duygusal mesajlar ve sözleri paylaşıyoruz. - Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!! - Hasretin bir yana kahrin bir...
  2. En anlamlı Günaydın Mesajları

En anlamlı Günaydın Mesajları

Anlamlı ve güzel olsun daha önce duyulmamış ve içinde sevgi sözcükleri bulunan anlamlı GÜnaydın mesajları arıyorul. Lütfen öncekiler gibi olmasın az güzel olsun :D:D
  3. Sevgiliye En Güzel Doğumgünü Sözleri

Sevgiliye En Güzel Doğumgünü Sözleri

Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişiye ilk önce nasıl bir hediye alacağınız konusun da kararsızlıklar yaşarsınız. Onun için en makul hediye seçiminden sonra bu özel günü oldukça romantik ve duygusal sözlerle kutlamak ister ve ona hitaben duygusal söz arayışı içine girersiniz. Sizler için sevdiğiniz kişinin de oldukça etkileneceği en güzel sevgiliye doğum günü sözlerinden oluşan mesajları bu yazım...
  4. Eşe Doğumgünü Mesajları 2016

Eşe Doğumgünü Mesajları 2016

Hayat arkadaşınıza en güzel doğumgünü sözleri arıyorsanız doğru sayfadasınız. Sizler için en romantik sözlerden oluşan eşe doğumgünü sözlerini bu yazım da paylaşıyorum. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere.. Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. Dileğim bugün...
  5. Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişilerin doğumgünlerin de onlara güzel bir hediye verirken yolladığınız komik doğumgünü mesajları ile yüzlerin de bir tebessüm yaratmak istemezmisiniz? Herkesin senede bir kez kutladığı bu özel günler kişilerin sevdikleri ile birlikte daha da özel olacaktır. Espirili doğumgünü sözlerini ister sms, ister whatsapp, isterseniz facebook ve skype de sevdikleriniz için...

Sayfayı Paylaş