gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En Anlamlı Duygusal Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En Anlamlı Duygusal Sözler istiyorum sizden benim için çok acil ve çok önemli umarım bir an önce isteğimi yerine getirirsiniz arkadaşlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Anlamlı Duygusal Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en duygusal sözü

dünyanın en duygusal sözü

dünyanın en duygusal sözleri dünyanın en duygusal sözü Bana dünyanın en duygusal sözü yada sözlerinden bir kaç tane örnek verebilirseniz sevinirim.
  2. En anlamlı resimli sözler

En anlamlı resimli sözler

Resimli Sözler, En anlamlı resimli sözler, Evet Melek'ler, yine bir misafir isteğini yerine getiriyor ve sizlerinde beğenisine resimli ve anlamı oldukça güzel olan sözleri paylaşıyoruz. İşte size resimli anlamlı sözler melek'lerim :)
  3. Anlamlı Duygusal Mesajlar Sözler

Anlamlı Duygusal Mesajlar Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler Anlamlı Duygusal Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden en anlamlı duygusal sözler isteyen misafirimiz için ve ilgili tüm akradaşlarımız için anlamlı duygusal mesajlar ve sözleri paylaşıyoruz. - Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!! - Hasretin bir yana kahrin bir...
  4. En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler Anlamlı Kapak Sözleri Merhaba Sevigili Melek'ler ve anlamlı kapak sözler arayan tüm misafirler, bu yazımızda sizler için anlamı oldukça güzel olan kapak sözler sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım. 3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında. Bizim...
  5. En Anlamlı Facebook Sözleri

En Anlamlı Facebook Sözleri

Sosyal paylaşım ağı olan gacebook gün geçtikçe daha büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Facebook profil sayfanız da paylaşmak için anlamlı sözler arıyorsanız sizler için en yeni anlamlı sözleri bu yazımız da paylaşıyoruz. -Hangi yaşta ölürsek ölelim, tamamlanmamış cümlelerimiz olacak. -Her insanın yüreğinin bir yerinde ışık vardır… hem de pırıl pırıl…...

Sayfayı Paylaş