gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

en baba kapak sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada

ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM

ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM

BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

SIGARA VE ALKOL INSANI YAVAS YAVAS OLDURUYORMUŞ ULAN ZATEN KIMIN ACELESI VARKI

SOKAKTA GEZIYOR BIR DELIKANLI ESRAR CEKIYOR GOZLERI KANLI OYLE BIR SEVDIGI VARKI ALLAHINA KADAR SEVDALI

BENIM ADIM EZANLA BASLADI SELAYLA BITER ISTEYENE DEGIL ALYINA GIDER

ALEM BUYSA KRAL BİZİZ

Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

ENTEL DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN
    CADDELI DEGILIZKI ARABAMIZ OLSUN
    BIZ KARADENİZLİYİZ BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!

Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem...

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη...вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη....

~~вєηι вιя ѕєη αηℓα∂ıη , ѕєη ∂є уαηℓış αηℓα∂ıη. ~~

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

ne dayılıkta gözüm var
    ne de ağalıkta..yalnız
    dalımı kıran olursa
    ağacını kökünden sökerim.

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

bebeksi, Gülvan, sugar_kiz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM

buna bayıldım:D

3. heyo

heyo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kapak sözler

Vallahi tamda kapak sözlermiş arkadaşlarım, başka böyle kapak söz bilen var mı yazsa öğrensek te msn de kullansak ha :)

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

seni seviyorum

bni hoplattığın yerden kan çıksın emi kapakkk

Son düzenleme: 18 Kasım 2010
  5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    DAMARIMA BASANIN KAN AKIŞINI DURDURURUM süper sözler saol:)

6. Prenses Melek

Prenses Melek Forum Okuru

Kapak Sözler

Süper kapak sözler için teşekkür ediyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Aralık 2011
  7. Misafir Melek

124
    Owwwww süpperler bee teşekkürler :D:D

Son düzenleme: 27 Ağustos 2010
  8. GÖLGE

GÖLGE Forum Okuru

İyte budur buuu süperler gerçekten Gölgeden selamlar.

Son düzenleme: 27 Ağustos 2010
  9. sanane uuulannn

sanane uuulannn Forum Okuru

okuyunca anlarsın "ONA NE ŞÜPHEEEE"

Fıstık fıstık :D:D

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  10. Misafir Melek

en favori lafım

azrailden korkumuz olsa olumle dans etmezdik beeebeeemmm

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  11. mewreee

mewreee Forum Okuru

kapak sözlerrrrrrrrr

Herkes aynı hayatta kendini bi$ey sanma!!!

12. hızlı ve yavaş

hızlı ve yavaş Forum Okuru

sana kapak olsun

öncelikle neden hızlı ve yavaş ismini yazdığımı belirtirim onlar bizim en büyük hatalarımız şimdi söylüyorum hızlı ve yavaş bu sana gelsin gidersen yolun açık olsun ama unutma ben başka kalplerdeyim buda sana kapak olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn köpekkkkkkkkkkkk bide şu var :hayırlı olsun kız bulmuşun ama unutma bende buldum buda sana kapak olsun

Son düzenleme: 24 Ekim 2010
  13. okyanus yüreklim

okyanus yüreklim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bİ TANE DE BENDEN= senin gibi itle köpekle uğraşacak vaktim olsaydı veteriner olur seni tedavi ederdim

14. okyanus yüreklim

okyanus yüreklim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Seven sever sevmeyen yol alır gider

15. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar unutur ama neyı unuttuklarını asla unutmazlar.... imzam:)

zarı ben atarım sanşı ben yaratırım oyun sıkarsa kalkar bırakırım..

en baba kapak sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En baba sözler arayanlar buraya

En baba sözler arayanlar buraya

baba laflar en baba sözler 2011 sözler 2011 en laflar alem ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$kiInanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßirGitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSendeAğLatsanda Seni ¬Yüreğimde...
  2. 2012 En Baba Kapak Sözler

2012 En Baba Kapak Sözler

kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda...
  3. En Baba Sözler 2012

En Baba Sözler 2012

en baba sözler baba sözler 2012 en baba kapak sözler 2012 Karşınızdakini tam canevinden vuracak, iğneli mi iğneli, biraz da esprili en baba kapak sözler burada melekler :) konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim KiMSe...
  4. En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler Anlamlı Kapak Sözleri Merhaba Sevigili Melek'ler ve anlamlı kapak sözler arayan tüm misafirler, bu yazımızda sizler için anlamı oldukça güzel olan kapak sözler sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım. 3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında. Bizim...
  5. 2014 Facebook En Kapak Sözler

2014 Facebook En Kapak Sözler

kapak sözler, facebook kapak sözler, laf sokan kapak sözler Sosyal paylaşım ağları için de en popüler olan Facebook ta paylaşmak için en kapak ve laf sokan sözler arayanlar için farklı ve en yeni kapak sözleri sizler için paylaşıyoruz. Kendini anlatamıyorsan çıkma karşıma, sen yalancısın sokk bunu kafana, birdaha anma adımı, sildim seni yorma umutlarımı! işine bak bundan sonra, boş...

Sayfayı Paylaş