gebe
?

En Beğendiğiniz Bilgi Yarışması Hangisi Melekler ?

1. Kim Milyoner Olmak İster

25,0%
  2. Canlı Para

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Kelime Oyunu

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Büyük Risk

25,0%
  5. Eyvah Düşüyorum

25,0%
  6. Güven Bana

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Diğer (Lütfen Belirtiniz )

25,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

En Beğendiğiniz Bilgi Yarışması Hangisi Melekler ?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; en sevilen bilgi yarışması hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ekranları diziler parsellemiş olsa da bilgi yarışmaları, sevenleri için hala aynı heyecanla devam ediyor. Televizyonda ki bilgi programları içinde takip etmeye çalıştıklarım arasında, kaliteli ve bir o kadar da zor sorularıyla Kim Milyoner Olmak İstiyor başta geliyor. Yalnız sorular o kadar zor ki, kişinin tesadüfen o konuyu bir yerde okumuş olması olayı bitiriyor. Yani bilgi kadar şans ta lazım . :D:D
    Bir diğer izlemeyi sevdiğim yarışma, Kelime Oyunu, sempatik sunucusu ve bilgi kadar pratikliğin de puan getirdiği harika bir yarışma programı.
    Eyvah Düşüyorum ise, Eser Yenenler 'in eğlenceli sunumu ve eğlenceli yarışmacıların cevaplarıyla, hem bilgiyi hem de eğlenceyi bir arada sunuyor. Diğer yarışmalara da denk gelirsem bakıyorum ama en hoşuma gidenler bunlar.

Peki ya sizin en beğendiğiniz bilgi yarışması programı hangisi ? :D:D

ecosum bunu beğendi.
  2. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    ben isterim milyoner olma :D:D hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hadi kızlar, yoksa hiçbiriniz bilgi yarışması seyretmiyor musunuz :D:D

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bnceee en güzeliii kim milyoner ister ve eyvahhhhh düşüyorummmmm :)))

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Demek kimse bilgi yarismasi izlemiyor, buyuk eksiklik..:S

En Beğendiğiniz Bilgi Yarışması Hangisi Melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En sevdiğiniz dizi hangisi Melekler?

En sevdiğiniz dizi hangisi Melekler?

en çok izlenen diziler en iyi diziler en çok sevilen diziler Dizilerle yatar, dizilerle kalkar olduk. Herkesin ağzında Muhteşem Süleyman, Hürrem Sultan ya da Kuzey Güney ikilisi ve dodaktan öpte görek diyen Cazibe ve Kemal aşkı. Her gece, her kanalda ayrı bir dizi oynuyor ve hepside birbirinden iddialı. Peki siz en çok hangi diziyi seviyor sunuz Melek'ler? Ben kendi izlediklerimi yazayım;...
  2. En Çok Beğendiğiniz Dizi Hangisidir?

En Çok Beğendiğiniz Dizi Hangisidir?

En Çok Beğendiğiniz Dizi Hangisidir en çok sevilen dizi anket Merhaba Sevgili Melek'ler, bu anketimizde sizlerin en çok sevdiği diziyi öğreniyoruz ve sizde severek izlediğiniz diziye oy veriyorsunuz :) Öyle bir geçer zamanki Muhteşem yüzyıl Yahşi cazibe Behzat Ç Kuzey Güney Umutsuz ev kadınları Pis yedili Hayat devam ediyor Bir çocuk sevdim Al...
  3. Melekler En Beğendiğiniz Şovmen Hangisi ?

Melekler En Beğendiğiniz Şovmen Hangisi ?

Melekler hepimizin mutlaka beğenerek izlediği şovmen vardırr. Keyifle izleyerek kahkaha tufanına boğılduğumuz,merakla beklediğimiz ,hiç kaçırmadığımız tv şovmenlerimiz stand-upçılarımız....... Bizi güldüren arada düşünüdren kısacası eğlendiren....... Onları çok seviyoruz gulen kiz bakalım meleklerimiz kimleri seviyor.....
  4. Melekler size göre en çekici,en beğendiğiniz yeriniz

Melekler size göre en çekici,en beğendiğiniz yeriniz

Nerde bizim özgüvenli meleklerimiz.kendimizi beğendimiz yönlerimiz yanlarımız vardır yani bakalım kimler nerelerini daha çok beğeniyorlar,eşleri tarafından da beğeniliyor ;)
  5. En Beğendiğiniz Saç Rengi Hangisi?

En Beğendiğiniz Saç Rengi Hangisi?

beğendiğiniz saç rengi en beğendiğiniz saç rengi Sevgili melekle,r biz hanımlar saçlarımızla oynamaya bayılırız. Mutluyken saçlarımızı yaptırırız, moralimiz bozukken yine kuaföre koşar ya da bir saç boyası alır saçlarımızı boyarız. SDanki değişen renkle birlikte tüm tasa dert akar gider. Saçlarımız havalı ve güzelken kendimizi iyi hissederiz. Tabi bunları yaparken saçlarımızı yakmamaya da...

Sayfayı Paylaş