gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"En Beğendiğiniz Dizi" Anketinin Sonuçları!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

en beğenilen diziler, en beğendiğiniz dizi, hangi diziyi beğeniyorsunuz
    Sevgili melekler, ünlü magazin haber sitesi Uçankuş'un 61 bin farklı kullanıcıyla gerçekleştirdiği "en beğendiğiniz dizi hangisi" anketi sonuçlandı. Buna göre oyların % 9'unu alan (5824 oy) Çalıkuşu birinci sırada yer aldı. Anketin diğer sıralama bilgileri ise şöyle...

çalıkuşu.jpg

"En Beğendiğiniz Dizi" Anketinin Sonuçları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte kadınların anket sonuçları

İşte kadınların anket sonuçları

İşte kadınların anket sonuçları Kadınlar erkeklerde kısa saç, uzun kollu beyaz gömlek görmeyi tercih ediyor. Takım elbiseden hoşlanıyor ve kaliteli jean'i de seksi buluyorlar. Yani kadınların tercihi klasik çizgilerden yan. Atlet giymiş bir erkeğe, çiçekli gömleklere ve birkaç sezondur moda olan uzun burunlu ayakkabılara ise tahammülleri yok. Elli kadınla yapılan ankette kadınların bir...
  2. Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Sevgili Melekler Mekanı Üyeleri, düzenlemiş olduğumuz fotoğraf yarışmasının katılımcılarının çekmiş olduğu fotoğraflar rastgele olarak oylarınıza sunulmuştur. Konu içerisinde görmüş olduğunuz resmin başlığını yukarıdaki ankette işaretleyerek oy kullanmanızı rica ediyoruz. Fotoğrafların numaraları hemen sol üst köşelerinde yazmaktadır. ÖNEMLİ: 11. ve 12. Fotoğraflara oy verecek olanlar...
  3. Nikah Masası Anketi :)

Nikah Masası Anketi :)

Çok sevip dostça ayrıldığınız sevgilinizin düğününe gider misiniz?
  4. deneme anket

deneme anket

deneme deneem denemeeeben cemoşş :D:D cemoş ben :D:D
  5. Çalışan memnuniyeti anket anketi soruları lazım bana

Çalışan memnuniyeti anket anketi soruları lazım bana

Merhaba arkadaşlar bana acil olarak, çalışan memnuniyeti anket anketi soruları lazım lütfen yardımcı olun.

Sayfayı Paylaş