gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

en beğenilen bayan parfümleri

Konu, 'Parfüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en güzel parfüm kokuları en güzel bayan parfümleri bayan parfümü kadın parfümleri Yılın en beğenilen parfümleri ve parfüm kullanımına dair bilgiler..
    kadin-parfumu-parfum-kullanmak.jpg
    Parfüm kullanırken dikkat etmeniz gereken ilk şey kullanacağınız miktar. Güzel kokayım derken girdiğiniz ortamı buram buram parfüme boğmayın. Bu her zaman itici bir imaj yaratır. Parfümünüzü yeterli miktarda[​IMG] yalnızca çok yakınınızda bulunanların duyacağı kadar kullanmanız yeterli.

Kalıcı olması için
    Parfümü vücudunuzun sıcak kuytu bölgelerine sürmeniz hem kokunun kalıcılığını arttırır hem de kokunun hafif hafif hoş bir şekilde yayılmasını sağlar. En ideal noktalar kulakların arkası boyun bilekler ve göğüslerin arasıdır. Bu noktalardan geçen damarlarher kalp atışınızda kokunun yavaşça yayılmasına yardımcı olur.
    Parfümü 15 cm. uzaklıktan püskürtmeli ve elle yaymadan kendi kendine kurumasına izin vermelisiniz.

Koku seçerken...
    Çeşitli markaların piyasaya sürdüğü birbirinden çekici kokular arasından seçim yapmaya çalışmak parfüm kullanmanın en zor yanı. Çiçek kokuları meyve kokuları ve onlarca farklı bileşimdeki parfümden birini tercih etmek sabırlı olmayı ve karar verirken acele etmemeyi gerektiriyor. Parfümün tene sürüldükten sonra vücut ısısıyla beraber gerçek kokusuna ulaşması ve tende nasıl duracağının daha iyi anlaşılması için bileğinize bir miktar sıktıktan sonra en az 3-4 dakika kendi kendine kurumasını ve tene iyice yerleşmesini bekleyin. Aynı anda birkaç parfüm denemek yerine acele etmeden kokuyu iyice hissetmeye çalışarak karar verin.

Serin ve kapalı bir yerde saklayın
    Bir sürü para verdiğiniz parfümlerinizi bozulmadan kullanmak için saklama şartlarına dikkat etmelisiniz. Yüksek sıcaklık nem ve doğrudan güneş ışığı parfümün bileşenlerinin kimyasal özelliklerinin dolayısıyla da parfümün kokusunun değişmesine neden olabilir. Bu yüzden parfümlerinizi serin ve kapalı bir yerde örneğin çekmecede saklayın.

En beğenilen kadın parfümleri

1. Calvin Klein - Euphoria
    2. Ralph Lauren - Romance
    3. Sarah Jessica Parker - Lovely
    4. Clinique - Happy
    5. Britney Spears - Fantasy
    6. Thierry Mugler - Angel
    7. Burberry - London -
    8. Vera Wang - Vera Wang -
    9. Estee Lauder - Beautiful -
    10. Christian Dior - Miss Dior Cherie

Son düzenleme: 6 Ağustos 2016
  2. xqw07

xqw07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: en beğenilen bayan parfümleri
    benim değişmez ilgi alanımdır parfümler ilk ona giren parfümleri çok beğendiğimi söyleyemem..

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ben bu parfumu çok begenıyorum gerçekten çok hoşş.... Calvin Klein - Euphoria

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

bilgilendirdiğin için tşk cnm

5. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet calvin klein-euphoria cidden güzel bir koku diğerleri bilmiyorum tşkler canım

6. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

britneyinki hoş gerçekten
    teşekkür.

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Calvin Klein euphoria'yı kullandıktan sonra ona benzer bir koku arayışım başlamış oldu :) Bildiginiz bu kokuya benzer bir koku var mı?

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Calvin Klein - Euphoria' yı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Çok güzel ve hafif bir kokusu var, fiyatı biraz cep yaksa da değer diyorum zaten 2 sıkım yetiyor. Şişesi de büyük, parfüm almak isteyenlere öneririm :)

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pahalimi bu parfumler veriginiz isimler orjinalimi

en beğenilen bayan parfümleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 yılının en beğenilen parfümleri

2008 yılının en beğenilen parfümleri

2009 yılının en iyi parfümü 2009 yılın parfümü 2008'in En Çok Beğenilen Parfümleri Harvey Nichols İstanbul, 2008'in en çok beğenilen kokularını açıkladı.. Annick Goutal – Petite Cherie (50 ml – 137 YTL) MPG – Freezia D’or (50 ml – 132 YTL) Bond No.9- Fashion Avenue (50 ml – 430 YTL) Escentric Molecules – Molecules 01 (50 ml – 182 YTL) Chloe – Chloe (50 ml – 224 YTL) Marc...
  2. internetten en beğenilen resimler

internetten en beğenilen resimler

en beğenilen resimler en begenilen resimler beğenilen çok facede çok beğenilenler
  3. En Beğenilen Kadın Parfümleri ve fiyatları

En Beğenilen Kadın Parfümleri ve fiyatları

Parfümsüz bir kadın olmaz heralde her bayanın mutlaka kullandığı parfüm veya parfümler vardır.Şahsen bana hiç dayanmaz hemen bitiririm.İşte en beğenilen kadın parfümleri ve fiyatları meleklerim.:) Kadın parfümleri.. Lancome, Hypnose Senses. Fiyatı 171 TL Si Lolita de Lolita Lempicka. Fiyatı 203 TL La Prairie Life Threads Gold edt. Fiyatı 212 TL Estee Lauder, Sensuous. Fiyatı 206 TL Versace,...
  4. 2011 Yaz En yeni Bayan Parfümleri Neler

2011 Yaz En yeni Bayan Parfümleri Neler

Arkadaşlarım yazında baya kokmaya başladık ben yeni yepyeni bişeyler istiyorum. Siz melekler acaba bana bu yaz kullanılan en yeni en gözde parfümlerle ilgili bilgi verebilir mi hangisini almalıyım?
  5. En Çok Satan En Çok Beğenilen Kadın Parfümleri Hangileri?

En Çok Satan En Çok Beğenilen Kadın Parfümleri Hangileri?

en güzel kadın parfümleri, kadın parfümleri, en güzel kokan kadın parfümleri Sevgili melekler, kozmetik ve parfüm denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Tekin Acar, son zamanların en çok satan kadın parfümlerini açıkladı. Bu sıralamaya göre en çok satan kadın parfümleri, Euphoria, Armani Idole, Guerlain Idylle, Armani Code, Coco Mademoiselle oldu. Ünlü Fransız yazar Victor...

Sayfayı Paylaş