gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

En büyük Atatürk fotoğrafları sergisi

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 3 bin fotoğraftan oluşan Türkiye'nin en büyük Atatürk Fotoğrafları Sergisi İstanbul'da açıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk'ü Anma Haftası vesilesiyle, Türkiye'de bugüne kadarki en geniş çaplı Atatürk Fotoğrafları Sergisi açıldı.

ArmoniPark Outlet Center'in ev sahipliği yapacağı etkinlikte Atatürk'ün doğumundan okul dönemine, Kurtuluş Savaşı'ndan Cumhuriyet'in ilan edilişine, davetlerden özel hayatına kadar 3 bin tane fotoğraf sergileniyor.

Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe'nin de açılışına katıldığı sergiden elde edilecek tüm gelir Şehit Aileleri Derneği'ne bağışlanacak.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: En büyük Atatürk fotoğrafları sergisi
    Cok güzel, yakinda olsaydik keske yerinde gider görürdük.
    PAylasim icin sagol canim

En büyük Atatürk fotoğrafları sergisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BÜyÜk AtatÜrk

BÜyÜk AtatÜrk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Atatürk(fazla bilinmeyen fotoğraflar)

Atatürk(fazla bilinmeyen fotoğraflar)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bilge Olgaç'ın Fotoğraf Sergisi

Bilge Olgaç'ın Fotoğraf Sergisi

Bilge Olgaç’ın fotoğrafları Rıza Baloğlu’nun objektifinden Fransız Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor. Türk sinema tarihi içinde kadın yönetmenlerimizin en başında yer alan, 1994 yılında hazin bir biçimde yitirdiğimiz Bilge Olgaç’ın fotoğrafları Rıza Baloğlu’nun objektifinden 17 - 30 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fransız Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor. Belgeseli...
  4. En büyük Atatürk maskı!

En büyük Atatürk maskı!

Tam 23 metre yüksekliğinde, 14 metre genişliğinde. 20 ton demirle yapıldı Kepez Belediyesi'nin Antalya'nın girişindeki Kent Ormanı içerisinde yapımını tamamladığı Türkiye'nin en büyük Atatürk maskı, 10 Kasım'da ziyarete açılacak. Mask açılışının ardından Atatürk'ün yayınlanmamış 50 fotoğrafından oluşan serginin de açılışı yapılacak. Türkiye'nin en büyük kent ormanı...
  5. Atatürk Fotoğrafları Kronolojik

Atatürk Fotoğrafları Kronolojik

merhaba arkadaşlar ben Atatürk Fotoğrafları Kronolojik fotolar arıyorum sizden de bu konuda yardım bekliyorum.lütfen yardım edin arkadaşlar

Sayfayı Paylaş