gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

En Büyük Çikolata Koleksiyonu

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

O kadar çikolata biriktirilirmi ye gitsin ahh o çikolata koleksiyonu benim elim bir geçse :D:D [​IMG]

Çikolata meraklısı Amerikalı Fiona Kingsten dünyanın dört bir yanından 2 bin değişik çikolata topladı. Guinness Rekorlar kitabında yerini aldı 30 yıldır çikolata biriktiren kadın çikolatalar kurtlanmasın diye özel bir bakım uyguluyor .

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    vay anasini beee hahaha
    orda olmak icin neleri vermezdim :hhh: :hhh: :hhh:

3. ayahel

ayahel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    verin bana cikolatalari ben onlara midemde ozel bakim yapardim :) :) :) :)

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben midemde biriktirdim çok çeşit çikolatayı :D

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

o çikolataları bana verseler bende o çikolataların hepsini 1 günde yeme rekoru kırarım hahaha

En Büyük Çikolata Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En büyük Atatürk maskı!

En büyük Atatürk maskı!

Tam 23 metre yüksekliğinde, 14 metre genişliğinde. 20 ton demirle yapıldı Kepez Belediyesi'nin Antalya'nın girişindeki Kent Ormanı içerisinde yapımını tamamladığı Türkiye'nin en büyük Atatürk maskı, 10 Kasım'da ziyarete açılacak. Mask açılışının ardından Atatürk'ün yayınlanmamış 50 fotoğrafından oluşan serginin de açılışı yapılacak. Türkiye'nin en büyük kent ormanı...
  2. En pahalı çikolata

En pahalı çikolata

pahalı çikolata en pahalı çikolata çikolatalar patchi en markaları Bu çikolatanın kilosu 12 bin YTL'ye satıldı. Çikolatalar altın kaplama güllerle süslü. Lübnan'da üretilen ve dünyaca ünlü İngiliz Harrods mağazasında satılan bir kutu çikolata 12 bin YTL'ye satılıyor. Lübnan'daki Patchi şirketi tarafından üretilen çikolataların her birinin özel süet kumaşa sarılı ve 24 ayar altın kaplama...
  3. sizin en sevdiğiniz çikolata hangisi??

sizin en sevdiğiniz çikolata hangisi??

canım meleklerim tamda yerken aklıma geldi sizin en sevdiğiniz çikolatayı merak ettim...ben bunabayılıyorum ya siz???
  4. En güzel çikolata

En güzel çikolata

en güzel çikolata en güzel çikolatalar Evet melekler sizce en lezzetli çikolata hangisi ? :)
  5. Kilonun En Büyük Nedeni!

Kilonun En Büyük Nedeni!

beslenme, beslenme alışkanlığı, beslenme alışkanlıkları, dengeli beslenme, Diyet, diyet listesi, diyet yapma, Diyetler, kadın, kadın sağlığı, kadınlar, kadınlar ve sağlık, kilo verme, kolay zayıflamak, konsantrasyon bozukluğu, metabolizma hızının yükselmesini sağlamak, planlı diyet. ben abur cuburları çok severim bayılırım hatta ama bunların kilo aldırdığıı hepimiz biliriz öyle değilmi...

Sayfayı Paylaş