gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

En büyük derdim :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Size sormazsam içim rahat etmez ya benim söyle bir sorunum var geceleri erken yatmama ragmen çokkk geç kalkıyorum erken kalktıgım zmanlarda oluyor ama bir türlü kahvaltı yapamıyorum canım hiç istemiyor kahvaltı saatlerim genelde 2 yada 3 de oluyor :utan: sizde böyle sorun varmı yoksa bendemi var anlamadım gitti :S :S :S

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    aynısı bendede var gizemli hatta daha abartılı akşam ne kadar erken yatarsam yatayım geç kalkıyorm uynamıyorm bi türlü sonra evdekilerden af yiyorm geç yatıyosun diye bazen diyolarki hadi erken yat erken kalk işimiz var gülüyorm çünkü farkeden bişey olmuyor bende

3. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen canım ya erken yatarım geç kalkarım geç yatar erken kalkarım böyle bir tuhaflık var bende hayatta kahvaltı yapamam :D

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Vallaha tatlım genelde gece12-1 gibi yatar sabah 8,30 ayakta olurdum ama bu sıralar gece 5 te yatıp öğlen 2,30da kalkıyorum tabi başka sebeplerden dolayı:)

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ahhh cnm kahvaltı günün en önemli öğünü 3de kahvaltı yapılırmı hiç saatini kur ve erken kalkmaya çalış insan geç kalkınca daha yorgun oluyo

6. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyorum kelebegim :)

Evet canım olmazda erkende kalksam yapamıyorum işte :(

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    aslında sabah ne kadar erken kalksan okadar dinç oluyosun geç kalktın mı o gün okadar sıkıcı ve geçmez oluyo sürekli yorgunmuşsun gibi

8. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canım çok rahatsız oluyorum bu konu yüzünden

9. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlar ileride cok kötü saglik sorunlari yasayabilirsiniz...Kendinizi gece saat kacda olursa olsun uyursaniz bile erken kalkmaya zorlayin ( saat kurun, annenize diyin gelip uyandirsin). Bu aralar bende ayni sorunu yasiyorum ama benimkinin sebebi baska. Ayrica erken uyaninca acele edip yatakdan kalkmayin tansyonunuz düser ( bu sabah erken saate uyanan herkes icin gecerli ). Umarim bir an önce uyku düzeninizi yoluna koyarsiniz...

10. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

evet canım haklisin bundan sonra öyle yapcam çünkü çok rahatsız oluyorum bu durumdan kahvaltı içinde zorlucam kendimi en azında 2 lokma bişey yerim

11. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    demekki yanlız diğilmiş çook şükür.ben daha kahvaltı yapmadım bu yaşıma kadar,annem kızıyor ama huylu huyundan vazgeçmez:D
    uyku düzenin yıne iyiymiş ben 2 3 gün uyumam buna karşılık 24 saat uyurum hastalık oldu bu yüzden sinirlerim bozuldu,napsamda normal uyku düzeni kuramıyorum :S

12. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ahh birtanem bende de aynı sorun var uykuya doyamıyorum herhalde....ama kötü birşey allahtan dersanem oldugundan sabah 8 e kalkıyom hafta sonu en gec 11 de yatıyom anam bakıyom saat 3 ben daha uyuyorum.....kötü bir durum saglıgımız tehlikye giriyor ee ne demişler herşeyin fazlası zarar birtanem.....

13. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Firarim canım ne yaptın sen öyle ya benimkinden daha vahim senin durumun :)

Gamselim evet canım biz normal değiliz buna karar verdim hahaha

14. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde oluyo canım ya geç yada erken farketmiyo kahvaltı saatinde yapamıyorum sabahları ya midem bulanıyo yada canım istemiyo biraz daha geç yapıyorum..

15. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben yıllardır pazar günleri hariç ve benim için çok özel olan insanın beni kahvaltıya çağırması haricinde kahvaltı yapmam :D Sen saat 2 - 3 gibi yapıyorsundur belki o saatlerde benim kahve saatim :D Genelde günde bir öğün yemek yiyen biriyim ben:) Başta annem olmak üzere herkesin işkenceli baskıları bile yıllardır bu alışkanlığıma karşı koyamadı :D Akşam öğünlerinde yemek yerim ve çokta güzel yerim :) Onun haricinde yemek yemem, paso kahve içerdim. Onuda azalttım günde en fazla üç fincan kahve içerim :)

Hoş bir alışkanlık değil, gerçi bu alışkanlık mı iştahsızlık mı yada mide düzenimi tartışılırda :) Üzülme bu konuda sen tek değilsin, belkide ben senden bir kaç adım öndeyim :D

Ha birde bunun erken kalkmayla alakası yok bende :) Benim uykuylada pek aram iyi değildir. Yatma saatim yoktur, uykum saat kaçta gelirse o zaman yatarım. Sabaha doğru yattığım günlerde olur, hiç uyumadığım günlerde olur, erken uyuduğum günlerde olur.Netten çıkar birde yatağımda saatlerce kitap okurum :) Kaçta yatarsam yatim, en geç 9'da uyanırım ve kahvaltı yapmama gün içinde kahve harici birşey tüketmeme alışkanlığım da aynıdır hiç değişmez :) Seni bilmem ama yemek yeme, benim uykularımla alakalı değil :)

En büyük derdim :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Derin Büyük Dozeri

Dünyanın En Derin Büyük Dozeri

dünyanın en küçük dozeri dünyanın en büyük dozeri video paletli dozer oyunları küçük dozer büyük oyunları Dünyanın En Derin Büyük Dozeri * Hareketli bu makine 100 mt. Yüksekliğinde ve 223 mt. Uzunluktadır * Tam olarak 45.500 Ton ağırlığındadır. * 100.000.000.- Amerikan dolarına mal olmuştur. * Tasarım ve imalatı 5 yılda tamamlanmıştır. * İşletim için 5 Operatör gerektirmektedir. * 22 metre...
  2. saçım en büyük derdim:)

saçım en büyük derdim:)

melekler saçımı hangi renk yapsam şuan beğendiğim iki renk bu kızalrdaki renkler sizce hangisi uygun olur kumral tenliyim gözlerimde bal rengi:) (açık kahve yaniii) bana fikir verin bu aralar en büyük derdim saçımmmmmm:ang: bunalrdan hangisi olurrr???????????????
  3. derdim büyük

derdim büyük

kızlar benım derdim buyuk benim eşimin 14 yıldır bi arkadası var ve bu arkadas ondan ne isterse istesın benım eşim hayır diyemıyor butun kavgalarımız bu arkadası yuzunden oluyor ve benım esım bunu anlayamıyor ne yapmalıyım bana yardım edin gercekten dayanamıyorum
  4. derdim cok büyük

derdim cok büyük

slm melekler benim derdim babam .biz 2 kardesiz ve annem astim hastasi. biz 1 turlu babami deyisdiremekdik. hep ayni hep annemi asaglar ,kufur,eder. gecenlerde de beni geldi hic 1 sey olmadan behane yapip dövdu .hep yüzüne yapdigi yalnisliklari söylediyim icin .51 yasinda adam hep ayni .onu hic sevmiyom hemde hic. beni dövduyu icin ondan nefret edoym .yuzunu bile görmek istemiyom.allah kimseye...
  5. Tuqc€_nin büyük derdi

Tuqc€_nin büyük derdi

çağla şikel saç rengi çağla şikelin gelinlik modeli şikelin gelinliği şikel gelinlik modeli Canım meleklerim bi konuda yardımınıza ihticaım var.Temmuzda düğünüm var ben daha saçlarım hangi renk olacağına karar vermiş değilim.Saçlarım bugüne kadar hep siyah kullandım siyah lacivert flan siyahdan şaşmadım ama farklı bi renk istiyorum düğünümde kendim esmerim gelinliğimde beyaz olcak bi fikir...

Sayfayı Paylaş