gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

En Büyük Hatam

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

En Büyük Hatam
    'Benim en büyük hatam sendin.
    Senin kadar kimse yaralamadı beni.Ama çok derinmiş bu yara
    .Çok çok sızlıyor sen olmayınca.'
    'Her şey biter gider.
    Bir başlangıcı varsa her yolun bir bitimi de vardır.
    Öyleyse O da biter içimde.'
    'Bir ülke sandım aşkımızıbir deniz.
    Sınıra varacaktımsenin olmadığın bir yere.

Ve bir gün yalnızlığa kavuşacaktım.Halbuki yalnızdım.
    Yerini yadırgayan bir misafir gibikayıp ilanlarındaki yüzler gibi yalnızdımsensizdim.'
    'Benden uzakta nefes alabildiğine inanmak istemiyorum.'

'Senden uzakta nefes alamıyorum.
    Alinti

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    cnm çok güzelmş.. teşekkürler

En Büyük Hatam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En büyük giyim hataları..

En büyük giyim hataları..

Sadece tayt giymek Evet taytlar birkaç sezondur çok moda ama eğer bacaklarınıza yeterince güvenmiyorsanız, asla taytı tek başına giymeyin. Uzun tunikler ve topuklu çizmelerle çok daha çekici görüneceğiniz kesin! Yerine göre giyinmemek Şık bir partiye salaş bir pantolonla, bir sokak festivaline gece kıyafetiyle katılamazsınız. Bu en basit görgü kuralıdır. Eğer rahatlığınızın ön planda...
  2. En Sık Yapilan Stratejik Hatalar

En Sık Yapilan Stratejik Hatalar

* Krize tedbirsiz yakalannmak. * Agresif, saldırgan ve uzlaşmaz tavırlar sergilemek. * Hiç iyi taraf görmemek, tamamen olumsuza odaklanmak * Geri kalmış veya yetersiz teknoloji. * Bütün yumurtaları bir sepete bırakmak. * Medyayla iyi geçinememek. * Yazar çizer takımının diline dolanmak, onlarla lâf dalaşına girmek * Felaket tellâllığı yapmak * Rakiplerle iyi geçinmemek *...
  3. Kadınların en büyük giyim hataları

Kadınların en büyük giyim hataları

Sadece tayt giymek Evet taytlar birkaç sezondur çok moda ama eğer bacaklarınıza yeterince güvenmiyorsanız, asla taytı tek başına giymeyin. Uzun tunikler ve topuklu çizmelerle çok daha çekici görüneceğiniz kesin! Yerine göre giyinmemek Şık bir partiye salaş bir pantolonla, bir sokak festivaline gece kıyafetiyle katılamazsınız. Bu en basit görgü kuralıdır. Eğer rahatlığınızın ön planda...
  4. Diyetteyken Yapılan En Büyük Hatalar

Diyetteyken Yapılan En Büyük Hatalar

Diyet yapıp kilo vermek isterken en fazla yapılan hataları sizler için derledik. Uzman kontrolünde diyet yapmayan kişiler zayıflama süreçlerinde almaları gerekenden fazla kalori alıp kendilerini diyet yapıyor sanabilirler. Bunun için diyetinizin size özel olduğundan emin olun. 1: HIZLI YEMEK Hızlı yemek yeme yarışmaları dışında, rekor kırmak istermişçesine hızlı yemek yemenin kimseye...
  5. En Çok Yapılan Kombin Hataları

En Çok Yapılan Kombin Hataları

kombin hataları, en çok yapılan kombin hataları, kombin hataları nelerdir Sevgili melekler, bayanlar için şık giyinmek ve uyumlu bir görüntü son derece önemlidir. Kıyafetimizde baştan aşağı kombin yapmak büyük özen gerektirir. Şık olayım derken yapılan bazı kombin hataları da kötü bir görüntüye sebep olabilir. Bu sayfamızdaki yazımızda en çok yapılan kombin hataları hakkında sizleri...

Sayfayı Paylaş