gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

en büyük hediye.......

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

EN BÜYÜK HEDİYE Adam 3 yasindaki kizini, pahali bir hediyelik kaplama kagidini ziyan ettigi için azarlamisti. Küçük kiz, koskoca bir paket altin yaldizli kagidi bir kutuyu egri bügrü sarmak için kullanmisti.... Yilbasi sabahi küçük kizi, paketi getirip "Bu senin babacigim" dediginde üzüldü. Acaba gereginden fazla mi tepki göstermisti kizina...Bir gece önce yaptigindan utandi... Ne var ki paketi açinca yeniden öfkelendi. Kutunun içi bostu... Kizina gene bagirdi "Birisine bir hediye verdiginde, kutunun içinde bir sey olmasi lazim. Bunu da mi bilmiyorsun küçük hanim? " Küçük koz gözlerinde yaslarla babasina bakti, " O kutu bos degil ki baba" dedi... "Içini öpücüklerimle doldurmustum!...." Adam öyle fena oldu ki...Kostu...Kizina sarildi...Beraberce agladilar. Adam o altin kutuyu ömrünün sonuna kadar yataginin bas ucunda sakladi. Ne zaman keyfi kaçsa, ne zaman morali bozulsa, ne zaman kendini kotu hissetse, kutuya kosar, icinden minik kizinin sevgi ile doldurdugu hayali opucuklerinden birini cikarirdi. Aslinda butun anne ve babalara boyle bir altin kutuyu cocuklari hicbir karsilik beklemeden, sevgi ve opucuklerle doldurup vermislerdir.
    Hic kimsenin hayatinda bundan daha degerli bir armagana sahip olmasi mumkun degildir.

2. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: en büyük hediye.......
    ÇOK MEŞGUL OLDUĞUMUZ ZAMANLAR OLUR VE ÇOCUĞUMUZ GELİP BİRŞEYLER ANLATMAYA ÇALIŞIR BİZE VE ONU DUYMAYIZ BİLE İŞİM VAR DİYEREK BAŞIMIZDAN SAVARIZ...EMİNİM ÇOĞUMUZ YAPMIŞIZDIR BUNU...ÇOCUKLARIMIZIN SESSİZ ÇIĞLIKLARINI LÜTFEN DUYALIM...ÇOCUKLARIMIZI DİNLEMEYİ ÖĞRENELİM ..ÖYLE DEĞİL Mİ ARKADAŞLAR???

3. Nejla

Nejla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ewet....sevgi kadar değerli başka bir hediye yoktur:)

en büyük hediye....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Hediye

En Güzel Hediye

Bir evladın annesine alabileceği en güzel hediye nedir merak eden varsa bu yazıyı okuyun arkadaşlarım :) Üç Yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin birer adam olmuşlar ve yaşgünü...nde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler. Birincisi demiş ki: -"Ben anneme kocaman bir ev aldim" İkincisi: -"Ben bir mercedes aldım ve bir de şoför tuttum"...
  2. Cem  Yılmazdan eşine büyük hediye!

Cem Yılmazdan eşine büyük hediye!

CEM YILMAZ'DAN EŞİNE BÜYÜK HEDİYE! 6 aylık hamile eşi Ahu Yağtu'ya İzmir Alaçatı'da 400 bin Euro'ya villa alan Cem Yılmaz bu defa kesenin ağzını iyice açtı. 6 Aylık hamile olan eşi Ahu Yağtu’ya daha önce İzmir Alaçatı’dan 400 bin dolara villa alan ünlü komedyen, bu kez daha pahalı bir hediye aldı.. Cem Yılmaz, 39 yaşında radikal kararlar alarak hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile nikah masasına...
  3. En Çok Etkileyici Hediye Çeşitleri

En Çok Etkileyici Hediye Çeşitleri

En Etkileyici Hediye Çeşitleri En Etkileyici Hediyeler Neler Şüphesiz ki, hepimiz, hediye almayı çok severiz. İsteriz ki, sevdiklerimiz bize özel günlerde bir hediye alsın ya da içinden gelsin alsın, yeter ki adı hediye olsun, şeklinin fiyatının hiçbir önemi yok:) Daha önce sizlere anneler gününde alınacak hediyeler konusunu açmış ve bunun yanı sıra bir de evlilik yıldönümü hediye...
  4. Sevgiliye Hediye En Özel Hediyeler

Sevgiliye Hediye En Özel Hediyeler

Hediyeleşmenin yüreklere açtığı derinliğin herkes farkına varabilseydi emin olun her gün özel gün olurdu.. Bu hediye seçenekleri sayesinde sevgilinize en sıradışı şemsiyeyi vermeye hazır olun! Sevgilinize sunacağınız bu şemsiyeleri gören herkes çok kıskanacak. Yağmuru seven aşıkların farklı şemsiye modelleriyle bu atmosferi yaşamalarının mutluluğu oldukça keyif verici olacak! Bu şemsiye...

Sayfayı Paylaş