gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

En büyük hırsız

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

---Peygamberimiz (s.a.v) sormuşlar en büyük hırsız kimdir diye O 'da "En büyük hırsız,kendi namazından çalan kimsedir." buyurdu.
    Bir kimse namazından nasıl çalar diye sordular.cevaben
    "Namazın rukusunu ve secdesini tam yapmamakla" buyurdu

"ALLAH c.c. rükusu ve secdesi arasında sırtını tam doğrultmayan kulun namazına bakmaz" (Ahmed)

"Rüku ve secdesi arasında sırtı dümdüz olmadıkça ALLAH Teala kulunun namazına değer vermez."(Taberani)

---Eğer böyle tadili erkene riayet etmeden ölürsen kıyamet günü sana benim ümmetimden demezler--- diyor Efendimiz (s.a.v) tadili erkana göre namaz kılmayanlara

DEMEKKİ NAMAZLARIMIZI KILARKEN ACELEYLE KILMICAZ.TADİLİ ERKANA UYCAZ.EĞER UYMAZSAK EFENDİMİZİN (S.A.S) DEDİĞİ GİBİ NAMAZIMIZ TAM OLMAZ KABUL OLMAZ TAVUĞUN YEM YEDİĞİ GİBİ YATIP KALKARIZ.

RÜKU VE SECDELERDE BELİMİZİ YERİNE YERLEŞTİRİP BİRAZ DURMALIYIZ

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: En büyük hırsız
    paylaşım için tşkler bitanem

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: En büyük hırsız

emeğine sağlık

En büyük hırsız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. araba hırsızlarına alınan en son tedbirler!!!

araba hırsızlarına alınan en son tedbirler!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyanın En büyük ineği

Dünyanın En büyük ineği

dünyanın en büyük ineği dünyanın en güzel ineği ağır ağır inek sığır Şarole cinsi sığır Rio'yla tanışın. Kendisi 1.88 metre uzunluğunda, 1.250 ton ağırlığında olup geçen hafta itibarıyla rekor kitaplarındaki yerini 'Dünyanın en büyük ineği' sıfatıyla aldı. 3.35 metre uzunluğundaki Rio'dan 7500 adet sosis, 3500 adet de hamburger köftesi yapmak mümkün. Yani sadece bu inekle küçük bir orduyu...
  3. saçım en büyük derdim:)

saçım en büyük derdim:)

melekler saçımı hangi renk yapsam şuan beğendiğim iki renk bu kızalrdaki renkler sizce hangisi uygun olur kumral tenliyim gözlerimde bal rengi:) (açık kahve yaniii) bana fikir verin bu aralar en büyük derdim saçımmmmmm:ang: bunalrdan hangisi olurrr???????????????
  4. Dünyanın en büyük çölü

Dünyanın en büyük çölü

dünyanın en büyük çölü, hangisidir, nerededir, neresidir diye merak edilen tüm bilgiler burda arkadaşlar. Dünyanın en büyük çölü hangisidir ve nerededir diye merak eden Melek'lerimiz, sizler için bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz. Dünyanın büyük çölleri Büyük Sahra Çölü Orta/Kuzey Afrika Kalahari Çölü Güney Afrika Namib Çölü Güneybatı Afrika Atacama Çölü şili Gobi Çölü Moğolistan...

Sayfayı Paylaş