gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

en büyük kapalı yüzme havuz

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

havuz World Water Park.....Edmonton, Alberta, Canada
    Alanı......5.000 m²

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

inanamıyorum ya inanılmaz.

en büyük kapalı yüzme havuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Büyük Yüzme Havuzu

Dünyanın En Büyük Yüzme Havuzu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yüzme havuzunda köpek baligi

yüzme havuzunda köpek baligi

Yüzme havuzunda köpek balığı Sydney'in en popüler plajlarının birinin yakınındaki bir yüzme havuzunda köpekbalığı bulundu. Cronulla plajı gözetmen sözcüsü, yaklaşık bir metre boyundaki camgöz türü köpekbalığının, gece saatlerinde büyük bir dalganın sürüklemesiyle havuza düştüğünü belirtti. Görevlilerin, köpekbalığını bir ağ yardımıyla havuzdan çıkarıp yeniden denize bıraktığı kaydedildi.
  3. Şeytanın Yüzme Havuzu

Şeytanın Yüzme Havuzu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük ammı dünyanın en büyük havuzu amcıgı havuz havuz Brüksel'in Uccle bölgesinde 33 metre derinlikdeki "Nemo 33" adlı havuz, bilimsel araştırmalar ve profosyenel dalgıçlık eğitimi amacıyla kullanılıyor. 2.5 milyon litre su alan ve günel ışınıyla ısınan havuzun sıcaklığı ortalama 30 derece civarında. Havuzun içinde dalgıçlar için 100 metreye ulaşan görüş mesafesi ve...
  5. İstanbul'da Kapalı Yüzme Havuzları adreslerini istiyorum

İstanbul'da Kapalı Yüzme Havuzları adreslerini istiyorum

Merhaba biz İstanbul'da yaşıyoruz ve bu yaz sıcaklarında arkadaşlarımla hafta sonu eğlenmek ve serinlemek için havuza gitmeyi düşünüyoruz da ama İstanbul'da Kapalı Yüzme Havuzları nerede onu bilmiyoruz :) Bana İstanbul'da Kapalı Yüzme Havuzları nerede ve isimlerini yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş