gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Büyük Kedis

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dünyanın En Büyük Kedisi [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: En Büyük Kedis
    tombık kedii..emegıne saglık..

3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

En Büyük Kedis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burçların En Büyük Korkuları

Burçların En Büyük Korkuları

en çapkın burç çapkın burçlar en capkın burclar burç kadını KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu. BOĞA : Huzur bulamama korkusu, huzurun bozulması korkusu. İKİZLER : Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu YENGEÇ : Başına bela gelme korkusu. Başına herşey gelebilme ihtimali korkusu ASLAN : İzleyici...
  2. Dünyanın En Uzun Kedisi

Dünyanın En Uzun Kedisi

kedinin boyu kedilerin boyu kedi dünyanın en uzun kedisi dünyanın en güçlü kedisi Kedilerle aranız nasıldır bilemem ama benim pek iyi değildir ancak uzaktan dokunmadan severim kendilerini :D Eğer siz bir kediseverseniz bu konu çok ilginizi çekecek çünkü bu kedinin boyu 43 santim :kedi: Ayak ucundan omzuna 43.43 santim uzunluğundaki F1 Svannah cinsi Scarlett's Magic adlı kedi "dünyanın...
  3. Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi

Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi

dünyanın en güzel kedisi dünyanın en güzel kedileri kedi resimleri tatlı kedisi süs köpekleri Merhabalar ben Leo 4 aylık bir sokak kedisiyim.Sokak kedisiyim dediğime bakmayın HayaL annem daha küçücük bir yavruyken ve yaralı bir halde beni sokakta buldu ve sevgisiyle iyileştirip büyüttü.Şimdi kocaman oldum ve çok yakışıklıyım.HayaL annem beni çok seviyor yere göğe koyamıyor.Çok şanslıyım...
  4. dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük ammı dünyanın en büyük havuzu amcıgı havuz havuz Brüksel'in Uccle bölgesinde 33 metre derinlikdeki "Nemo 33" adlı havuz, bilimsel araştırmalar ve profosyenel dalgıçlık eğitimi amacıyla kullanılıyor. 2.5 milyon litre su alan ve günel ışınıyla ısınan havuzun sıcaklığı ortalama 30 derece civarında. Havuzun içinde dalgıçlar için 100 metreye ulaşan görüş mesafesi ve...
  5. en büyük hatanız

en büyük hatanız

yaşımız kaç olursa olsun kızlar yaptığımız hatalar çoğu zaman ders verir bizlere bazen çok ağır olur içimiz yanar sitem ederiz ama ardından tekrar hata yaparız acımız hafifler unuturuz keşke deriz ama yaşarızz her geçen yıl bi yeni hata getirir götürdükleride ayrı tabi ben 21 yaşındayım daha neler görücem bu hayatta bilmiyorum ama en büyük hatam şimdilik o.............. ve çook ağır oldu bana...

Sayfayı Paylaş