gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

En büyük sıçrama MHP'den geldi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde oy oranını en çok artıran parti MHP olarak göze çarptı. 2004 yerel seçimleri ile 2009 yerel seçimleri karşılaştırıldığında, en büyük sıçramayı Milliyetçi Hareket Partisi'nin yaptığı görülüyor.
    Iğdır ve Niğde'yi AKP'ye kaptıran MHP tüm seçim bölgelerinde oylarını artırdı. Gümüşhane'de koltuğunu koruyan MHP, AKP'den Adana, Balıkesir, Isparta, Manisa, Osmaniye, Uşak ve Karabük'ü, DSP'den ise Bartın ve Kastamonu'yu aldı.

MHP lideri Devlet Bahçeli de seçimlere ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, sonuçlardan duyduğu memnuniyeti dile getirmişti.

En büyük sıçrama MHP'den geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk bana büyük geldi

aşk bana büyük geldi

Bu Resim Sayfa Düzeni İçin Küçültülmüştür. Gerçek Boyutuna Bakmak İçin Tıklayınız.
  2. En büyük FENERBAHÇE diyorsan hadi gel senin avatarın :)))

En büyük FENERBAHÇE diyorsan hadi gel senin avatarın :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. En büyük Atatürk maskı!

En büyük Atatürk maskı!

Tam 23 metre yüksekliğinde, 14 metre genişliğinde. 20 ton demirle yapıldı Kepez Belediyesi'nin Antalya'nın girişindeki Kent Ormanı içerisinde yapımını tamamladığı Türkiye'nin en büyük Atatürk maskı, 10 Kasım'da ziyarete açılacak. Mask açılışının ardından Atatürk'ün yayınlanmamış 50 fotoğrafından oluşan serginin de açılışı yapılacak. Türkiye'nin en büyük kent ormanı...
  4. En Büyük Çikolata Koleksiyonu

En Büyük Çikolata Koleksiyonu

O kadar çikolata biriktirilirmi ye gitsin ahh o çikolata koleksiyonu benim elim bir geçse :D:D Çikolata meraklısı Amerikalı Fiona Kingsten dünyanın dört bir yanından 2 bin değişik çikolata topladı. Guinness Rekorlar kitabında yerini aldı 30 yıldır çikolata biriktiren kadın çikolatalar kurtlanmasın diye özel bir bakım uyguluyor .
  5. Kilonun En Büyük Nedeni!

Kilonun En Büyük Nedeni!

beslenme, beslenme alışkanlığı, beslenme alışkanlıkları, dengeli beslenme, Diyet, diyet listesi, diyet yapma, Diyetler, kadın, kadın sağlığı, kadınlar, kadınlar ve sağlık, kilo verme, kolay zayıflamak, konsantrasyon bozukluğu, metabolizma hızının yükselmesini sağlamak, planlı diyet. ben abur cuburları çok severim bayılırım hatta ama bunların kilo aldırdığıı hepimiz biliriz öyle değilmi...

Sayfayı Paylaş