gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

en çok benzeyene siz karar verinn :)

Konu, 'Çöplük' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: en çok benzeyene siz karar verinn :)

:zuha: byıldım yaaaa saol paylaşım için

en çok benzeyene siz karar verinn :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben  çok BEĞENDİM  buyurun sizde karar verin

ben çok BEĞENDİM buyurun sizde karar verin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sizi en çok ne sinirlendirir

Sizi en çok ne sinirlendirir

Sizi En Çok Ne Sinirlendirir ?
  3. Sizi en çok ne rahatlatır

Sizi en çok ne rahatlatır

Melekler öfkeli olduğumuz anda istemediğimiz birşeyde ve bunun gibi hayatta karşılaştığımız birçok olaylarda kendimizi kontrol edemeyiz peki neler bizi kontrol edebilir,rahatlatabilir.çoğumuzun cevabı belki aynı olabilir bence yalnız kalmak ve koyu bir türk kahvesi bütün sinirlerimi alır götürür.
  4. Size En Çok Yakışan Etek Modeli Hangisi?

Size En Çok Yakışan Etek Modeli Hangisi?

etek modelleri, vücut şekline uygun etek modelleri, en güzel etek modelleri Sevgili melekler, herkesin vücudu aynı formda olmadığı için herkese yakışan kıyafetler ve modelleri de farklı farklıdır. Mesela her etek modeli her kadında aynı derecede güzel durmaz. Bunun için vücut kusurlarını da kapatacak şekilde etek modellerini seçmek gerekir. Vücudunuz hangi tip olursa olsun, size uyacak bir...

Sayfayı Paylaş