En cok hangi mevsimde kendinizi iyi hissediyorsunuz???

Cevap: En cok hangi mevsimde kendinizi iyi hissediyorsunuz???

ben tam bir sonbahar aşığıyıııııııııııııııııııım Belki bu doğumumdan da kaynaklanıyordur ama hafif ılık sonbahar akşamları vazgeçilmeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

valla ne yalan söyliyim hava kapalı olmadığı sürece mevsimlerin hepsine bayılıyorum , şu bir gerçekki her mevsimin kendine göre bir ,güzelliği var , tabi birde başka bir yönü var , yani oda şu ,güzelikleri görebilenlere , bakmasını bilenlere sözümm göremeyenlere daha bişey demiyorum ya aşık değilller , yada hayatı sevmiyorlar?

kapalı havalara bayılıorum...moralim kışın,karda yağmurda yerine geliyo valla,yaz bana göre değil,sıcak havaları sevmiyorum,bunalıyorum,daralıyorum.
hayatı,yaşamayı seviyorum,derler ya aşka aşığım diye aynen öle :D:D
ama kış mevsiminden vazgeçmem ....(pek uzun oldu yav :))

Yaz mevsimini çok seviyorum; evde tembellik yapabildiğim, hiç uğraşamadığım işlerle uğraşabildiğim, uyuşukluk kat sayımı yükseltebildiğim, istediğim saatte programsız yaşayabildiğim, özgür olduğumu hissettiğim bir mevsim olduğundan herhalde...

aynn yaz mevsiminde çok iyi oluyorum bende dinç hissediyorum kendimi
işe gelirken bile çok rahat uyanıyorum ama kışınn çok zor oluyor işe gitmek ya......

Benim mevsimin kis,kisin kendimi daha iyi hissediyorum,yaz bana cok bunaltici geliyor.Aslinda tam bir deniz hastasiyim yinede kis diyorum.

Geri