gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En çok Indirilen Kadin

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Internet tarihinin en çok indirilen (download) kadını, Danni Ashe olarak rekorlar kitabi kayıtlarına geçti. Danni Ashe'nin bu basarisinin öyküsünü . Model olarak ise başlayan Internet sayesinde işkadını olan Danni, Şubat 1996 ile Haziran 2000 tarihleri arasında tastamam 841 milyon 271 bin 545 kez download edildi.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

En çok Indirilen Kadin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların en çok nelerden korkuyor

Kadınların en çok nelerden korkuyor

Türkiye'deki kadınların profilini çıkarmak amacıyla yapılan araştırmaya katılan evli ve çocuk sahibi olan kadınların büyük bölümü, eğitim, iş ve ekonomik özgürlüğünü kazanmadığı için pişmanlık duyduğunu bildirdi. OMO Kadınlar Kulübü tarafından gerçekleştirilen araştırmaya, evli,çocuk sahibi, çalışan ve ev kadını olmak üzere, 20-35 yaşları arasındaki 800 kadın katıldı. Araştırmanın sonuçlarına...
  2. kadınların en çok mutlu oldukları yaş

kadınların en çok mutlu oldukları yaş

Ben bu araştırmayı sevdim.Yapılan araştırmalar bazen tam isabet denilcek cinsten oluyor ya:):) İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada bu yaş belirlendi. İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta sabit bir işe bir erkek arkadaş ya da kocaya düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip...
  3. Kadınların En Çok Kullandıkları Sözcükler

Kadınların En Çok Kullandıkları Sözcükler

Kızlar bir araştırma yapmışlar ve biz bayanların en çok kullandıkları kadınlarla özdeşlemiş kelimeleri bulmuştur... Eminimki hepiniz bu kelimeleri kullanıyorsunuzdur...Yazıyı okuyunca farkettim ki içlerinde bir kaç tanesini bende çok fazla kullanıyorum...Şimdi söyleyin bakalım bu sözcüklerin içinde sizin en çok kullandığınız hangisi :D:D 1. İyi! Bu kelime genellikle tartışmanın sonunda ve...
  4. Kadınların  en çok söylediği 10 yalan

Kadınların en çok söylediği 10 yalan

Yaşımız, maaşımız hatta çocuklarımızla igli yalanlar söyleriz peki neden? İşte kadınların en sık söyledikleri yalanlar ve söyleme nedenleri... 1- Gerçek kilomuz Kadınlar kilolarını başkalarına özellikle kendilerinden zayıf bir kadına söylerken mutlaka azaltıyor. Neden yalan söyleriz: Vücutlarımızın nasıl görünmesi gerektiğine dair bazı kalıpların olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Zayıflık kabul...
  5. Kadınların En Çok Yakalandıkları Hastalıklar

Kadınların En Çok Yakalandıkları Hastalıklar

kadınların yakalandıkları hastalıklar kadınların hastalıkları Sevgili melekler, kadınlarla erkeklerin bünyeleri ve yapıları farklı olduğundan yakalanma riski taşıdıkları hstalıklar da doğal olarak farklı oluyor. Her yıl binlerce hastaya belli belirsiz semptomlar neticesinde yanlış teşhisler konurken, kadınların yakalandıkları ve kafa karıştırıcı hastalıkları, Beyoğlu Özel Avusturya Sen Jorj...

Sayfayı Paylaş