gebe
?

Yeni Sezonun En İyi Dizisi Sizce Hangisi?

1. Adını Kalbime Yazdım

oy sayısı 0
    0,0%
  2. A.Ş.K

16,7%
  3. Çalıkuşu

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Doksanlar

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Fatih-Harbiye

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Medcezir

50,0%
  7. Kayıp

33,3%
  8. Benim Hala Umudum Var

oy sayısı 0
    0,0%
  9. Güneşi Beklerken

oy sayısı 0
    0,0%
  10. Ben de Özledim

oy sayısı 0
    0,0%
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En Çok izlenen Yeni Sezon Dizileri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yeni başlayan diziler, en beğenilen diziler, en beğenilen yeni sezon dizileri 2013 Yılı Eylül ayından itibaren birçok yeni başlayan dizi farklı kanallar da ekranlarda olmaya başladı. Dizi severler artık hangi diziyi seyredeceklerini şaşırmış durum da...
    Benim izlediğim bir kaç dizi harici ne yalan diyeyim diğer dizileri takip edemiyorum. O kadar çok yeni başlayan dizi var ki sayamıyorum bile hahaha
    Bazı yeni başlayan diziler reytingleri yakalayamayınca kısa bir zaman sonra ekranlardan sessiz sedasız ayrılıp sona eriyor. Bazıları ise gerçekten izlenmeye değer bulunup reytingleri tabiri caizse tavan yaptırıyor. Peki sizin en beğendiğiniz yeni sezon dizisi hangisi? Anketimize katılarak beğendiğiniz dizinin reytinglerini yükseltebilirsiniz:D:D

KaraseQer bunu beğendi.
  2. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    medcezir güzel bır diziydi..

3. kayitsiz

kayitsiz Forum Okuru

yeni baslayan dizilere baslamam karari aldigim icin bu dizilerin hicbirini, bilmiyorum.resmen dizi bagimlisi olduk .suan izledigim karadayi ve intikam var ve izledigim bicok dizi final yapti.her gece bir dizi vm vardi ve okuma aliskanligim yo oluyordu suan bos kalan aksamlari ktap ve hobi islerine kullaniyrum ve cocuklarlada keyiflisohbetlerimiz cogaldi

4. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    yeni dizilere baslamadim.izledigim diziler final yapinca suan karadayi ve intikam kaldi dunya varmis bagimli gibi olmustum.okuma sohbet,hobi diye bisey kalmiyordu derdeyse.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Karadayı benim de vazgeçilmezim:D:D Birde müsait olursam doksanlar ve kayıp dizisini izlemeye çalışıyorum

En Çok izlenen Yeni Sezon Dizileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılın en çok izlenen filmleri

Yılın en çok izlenen filmleri

MAHSUN KIRMIZIGÜL'ÜN İLK YÖNETMENLİK DENEYİMİ OLAN ''BEYAZ MELEK'', 2007 YILININ EN ÇOK İZLENEN FİLMİ OLDU. FİLM ŞU ANA KADAR 1 MİLYON 550 BİN KİŞİ TARAFINDAN İZLENDİ. FİLMİN İZLEYİCİSİ SAYISI YURT DIŞI İLE BİRLİKTE 2 MİLYONA ULAŞTI. BU RAKAMLARLA ''BEYAZ MELEK'' ÖZELLİKLE YURT İÇİNDE 2007 YILININ EN ÇOK İZLENEN FİLMİ OLDU. İKİNCİ SIRADA İSE ''MASKELİ BEŞLER IRAK'' FİLMİ YER ALIYOR....
  2. 2008'in en çok izlenen 20 filmi

2008'in en çok izlenen 20 filmi

Hollywood’da geride bırakmaya hazırlandığımız 2008 yılına bilim-kurgu ve macera yapımları damgasını vurdu. Yılın en çok izlenen filmi ise dünya çapındaki 997 milyon dolarlık toplam gişe hasılatıyla “Kara Şövalye-Dark Night” adlı film oldu. Gişe hasılatına ilişkin verilerin toplandığı sinema sektörü yayın organlarından yapılan derlemeye göre, yıl içinde seyirci, aksiyonun ağırlıkta olduğu...
  3. 2008 yılının en çok izlenen dizi filmleri

2008 yılının en çok izlenen dizi filmleri

en cok izlenen diziler 2009 en çok izlenen dizi sıralaması cok diziler sıralaması çok 2009 filmler 2008'in en çok izlenen dizi filmleri de belli oldu. Dizi listesinin 10. sırasında Elvada Rumeli bulunuyor. İşte diğer sıralamalar; 9. Sıra Tek Türkiye- Samanyolu 8. Sıra Küçük Kadınlar- Kanal D 7. Sıra Aşk-ı Memnu- Kanal D 6. Sıra Asi - Kanal D 5....
  4. Son 10 Yılın En Çok İzlenen Dizileri

Son 10 Yılın En Çok İzlenen Dizileri

bir istanbul masalı son 10 yılın en iyi dizileri asmali konak asmalı konak bir istanbul masali Türkiye'de bir dizi furyasıdır aldı başını gidiyor...Her kanalda her gün onlarca dizi var ve hepsi izlenme rekorları kırıyor...Peki son 10 yılda en çok hangi diziler izlendi biliyormusunuz melekler :tik: SABAH GAZETESİ PAZAR EKİ 2000'DEN BU YANA 10 YILLIK SÜRE ZARFINDA FENOMEN HALE GELEN...
  5. Sizce Yeni Sezon Dizilerinden Hangisi En Çok Reytingi Alacak ?

Sizce Yeni Sezon Dizilerinden Hangisi En Çok Reytingi Alacak ?

en iyi yeni dizi yeni diziler Sevgili melekler, sonbahara girmemiz ve yeni sezonun Eylül ayı itibarıyla başlamasıyla birlikte yeni sezon dizileri de başlıyor birer ikişer. Her kanalın iddialı olduğu birden fazla dizi olduğu düşünülürse yine büyük bir rekabet olacağı da tartışılmaz. Biz de şimdiden iyi seyirler diliyoruz sizlere ve soruyoruz : Sizce yeni sezonda en iyi yeni dizi hangisi...

Sayfayı Paylaş