gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

En Çok Kilo Aldıran Meslekleri Biliyor musunuz?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kilo aldıran meslekler, en çok kilo aldıran meslekler, neden kilo alıyorum
    Sevgili melekler, çalışanların en büyük şikayetlerinden biri fazla kilolarıdır. Gerçekten de hele de masabaşı işi yapıyorsanız ve düzensiz besleniyorsanız kilo almanız kaçınılmazdır. Tabi kendine dikkat edenler ve istisnalar hariç. PPeki hangi mesleklerin daha çok kilo aldırdığı hakkında bir fikriniz var mı? İşte yapılan araştırma sonuçları...

kilo-aldiran-meslekler.jpg

2. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    muhasebecileri unutmuşlar. otur otur çok kilo aldım :D

En Çok Kilo Aldıran Meslekleri Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Çok Kazandıran Meslekler

En Çok Kazandıran Meslekler

en çok kazandıran işler en çok kazandıran mühendislik kazanan mühendisler marmara bölgesinde insanlar hangi mesleklerle uğraşıyor yaşadığımız çevrede insanlar hangi mesleklerle uğraşıyor En Çok Kazandıran Meslekler Ülkemizin istihdam ve geleceği konusunda ciddi bir planlama yapılamaması yüzünden yüzbinlerce üniversiteli, mezuniyet sonrası iş bulamıyor. Uzmanlar, adayların tercihlerinde...
  2. çok mu kilo aldım.

çok mu kilo aldım.

ben 3 ay 6 günlük hamileyim 54 kiloydum hamile kaldığımda 2 aylıkken 56 oldum şimdi ise 57,5 kilo olmuşum sizce çok mu kilo alıyorum.:uykucu:
  3. Vücuda En Çok Fayda Sağlayan Balık Türlerini Biliyor musunuz ?

Vücuda En Çok Fayda Sağlayan Balık Türlerini Biliyor musunuz ?

En Faydalı Balıklar En Faydalı Balık Türleri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi vücuda gerekli olan omega 3 yağ asitleri balıkta bulunuyor. Ancak bir çok balık çeşiti var ve siz omega 3 yağ asiti açısından En Faydalı Balık Türleri hangileri merak ediyorsanız şimdi bilgilerini vereceğimiz En Faydalı Balıklar listesini inceleyin ve tüketiminizi ona göre yapın .. :) En faydalı balık,...
  4. İşte Kilo Aldıran 8 Meslek!

İşte Kilo Aldıran 8 Meslek!

kilo aldıran meslekler, kilo aldıran işler, kilo almak Sevgili melekler, özellikle çalışan kadınların en büyük şikayeti fazla kilolardır. Ne kadar yenilene içilene dikkat edilse de, hareketsizlik ve masabaşı işleri ne yazıkki kilo almanın birinci sebebi durumunda. Yapılan araştırmalar en çok kilo aldıran 8 mesleği belirledi. İşte o meslekler... 1. Yönetici asistanı, yüzde 69 2....
  5. En Çok Öldüren Hastalıklar Hangileri Biliyor musunuz?

En Çok Öldüren Hastalıklar Hangileri Biliyor musunuz?

öldüren hastalıklar, en çok öldüren hastalıklar, öldüren hastalıklar hangileri Aslında doğum ne kadar doğal bir olaysa ölüm de öyle Melekler. Ancak bu konuda duygulara söz geçirebilmek zor. Hele de ölüm erken ve hastalıklardan ötürü gelmişse.. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2013 yılına ilişkin ölüm nedeni istatistiklerini açıkladı. Buna göre, en fazla ölüme sebep olan hastalıklar yüzde...

Sayfayı Paylaş