gebe
  1. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

en çok kimi seviyorsun

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında Dj Aşık tarafından paylaşıldı.

kimi seviyorsun oyunu ewet kızlar okuldan, işten, komşu,hiç olmadı çocugunuz yada kocanız hadi burdanda olabilir kızlar yada çıktıgınız çocukta olabilir:):):):)hadi ama bekliyorum pardon kabalık oldu önce ben ben erkek arkadaşımı yani erdemimi:):):)

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    canım konu tekrarı ...

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
en çok kimi seviyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en son kime ´seni seviyorum´ dediniz

en son kime ´seni seviyorum´ dediniz

Selam arkadaslar! ´Seni seviyorum´ dünyanin en güzel iki sözcügü... haydi bu güzellikten sevdiklerimizi mahrum etmeyelim... Ben en son ogluma söyledim...bunu söylerken oglumun bana baktiginda gözlerindeki mutlulugu bu dünyada hic bir seye degismem! Ya siz? Siz en son kime öylediniz bu sihirli kelimeleri?
  2. en çok kimle konuşuyorsunuuz?

en çok kimle konuşuyorsunuuz?

en çok kimle konuşuyorsunuz..... eşinizle mi? annenizle mi? arkadaşınızla mı? bebeğinizle mi? :dil::pasi::fırtına::training1:
  3. En çok neyi ya da kimi özlüyorsunuz??

En çok neyi ya da kimi özlüyorsunuz??

Ailemi özlüyorum en çok,akşamları bir araya gelip ettiğimz sıcak sohbetleri özlüyorum mesela.Babamın yokluğunu birbirimize sıkı sıkı sarılarak bastırışımızı ya da bastırmaya çalışmamızı özlüyorum..Annemi,ablamı ve bekarlıktaki kendimi özlüyorum daha hür,daha rahat bağımsızca hallerimi..Özlediğim bi çok şey var aslında ama özlemek güzel,en azından bazı şeylerin kıymeti daha fazla özleyince...
  4. K Vitamini En Çok Hangi Besinlerde Bulunur

K Vitamini En Çok Hangi Besinlerde Bulunur

K Vitamini En Çok Hangi Besinlerde Bulunur Merhaba hanımlar size sorum var. Şimdi soruma geçelim K Vitamini En Çok Hangi Besinlerde Bulunur Bu konuda kimler bana cevap yazacaksa bir an önce yazsın lütfen
  5. En çok kimi seviyosunuz?

En çok kimi seviyosunuz?

Melekler mekanının çok sevigi ve değerli üyecanları biliyoruzki burda bir çok dostlukların temmeleri atıldı hatta ben burdaki bi üyeyle yüzyüze bilem görüştüm.Şimdi gelelim asıl konumuza benim merek ettiğim ne biliyonuzmu mekanda en çok hangi arkadaşınızı seviyosunuz?söyleyin söyleyin darılıp gücenmece yok.

Sayfayı Paylaş