gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En Çok Satan Bayan Parfüm Listesi

Konu, 'Parfüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en beğenilen parfümler, en çok satan parfümler, bayan parfüm isimleri Her bayan güzel ve temiz kokmak için parfüm kullanır. Kimi deoları tercih eder kimide parfüm kullanmayı... Bayanların en çok tercih ettiği ve dünyada en çok satan parfümler merak edenler için yaptığımız araştırmada farklı markalar ve isimleri sizler için derledik. Eğer kaliteli ve güzel bir bayan parfüm almayı düşünüyorsanız aşağıda ki listedeki parfümleri değerlendirebilirsiniz.

En-Cok-Satan-Bayan-Parfum-İsimleri.jpg

karakuzu bunu beğendi.
En Çok Satan Bayan Parfüm Listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En çok kazandıran meslekler listesi

En çok kazandıran meslekler listesi

Son dönemlerde üniversiteli işsizlerin artması, gençleri, sevdiği meslek yerine para kazandıran alanlara yöneltiyor. Bazı mesleklerse popülerliğini koruyor. Ülkemizin istihdam ve geleceği konusunda ciddi bir planlama yapılamaması yüzünden yüzbinlerce üniversiteli, mezuniyet sonrası iş bulamıyor. Uzmanlar, adayların tercihlerinde istihdam imkanlarını da gözönüne almalarını öneriyorlar....
  2. En çok satan sanal şarkılar

En çok satan sanal şarkılar

en çok satan şarkılar MÜYAP, 2008 yılında dijital alanda en çok satan İlk 10 şarkıyı açıkladı. Yapılan sıralamaya göre Behzat Gerçeker’in yönetimindeki ENBE Orkestra’sının albümünde yer alan Aslı Güngör-Ferhat Göçer düetiyle söylenen ‘Kalp Kalbe Karşı’ adlı şarkı dijital alanda 677 bin 405 rakamıyla en fazla satılan parça oldu. ENBE Orkestrası yine albümünde yer alan Mustafa Ceceli ile...
  3. en çok satan yazarlar!

en çok satan yazarlar!

en çok satan yazarlar En çok satan yazarlar ! 2009 yılında en çok onların kitapları sattı. Forbes dergisi,Türkiye'nin en çok kazanan yazarları ve kitaplarını gündeme taşıdı. En çok satan 20 eserin toplam satışı 2 milyon adet. Forbes ekonomi dergisi, bugün piyasaya çıkan yeni sayısında Türkiye'nin En Çok Kazanan Yazarları konusunu kapağına taşıdı. Özer Turan'ın Forbes için hazırladığı özel...
  4. En İyi 10 Bayan Parfümü

En İyi 10 Bayan Parfümü

en iyi 10 parfüm en iyi 10 kadın parfümü absolut parfüm absolute ünlü bayan parfümleri Kızlar şimdi size bayanlar için en iyi 10 parfümün ismini veriyorum...Eğer parfümünüzden sıkıldıysanız ve değişiklik istiyorsanız denemekte fayda var diye düşünüyorum :parfum: 1- Alexander McQueen'den My Queen İşte gittikleri her yerde seksi bir iz bırakmak isteyenlerin parfümü... Baskın olarak...
  5. en iyi bayan parfümü markası 2013

en iyi bayan parfümü markası 2013

selam arkadaşlar ben kız arkadaşıma sevgililer gününde parfüm almayı düşünüyorum ama bu konuda herhangi bir bilgim yada fikrim yok sizce bayanların sevdiği kokular neler hangi parfümü alabilirim bana fikir verirmisiniz

Sayfayı Paylaş