gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

en çok sevidğimiz arkadaşlarımız

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler hepimizin hayatında o benim dostum dediğimiz insanlar vardır ama dostlarımızın birde sevmediğimiz eleştirdiğimiz yönleri vardır ben sizlerden dostalarınızı ve sevmediğiniz yönlerini yazmanızı istiyorum

2. ****

**** Forum Okuru

kankalarimi her seyden cok seviyorum....eger seviyorsam da tum karakterlerini severim dimi? o yuzden alisik oldugum icin bi problem yok

narçiçeğimm bunu beğendi.
en çok sevidğimiz arkadaşlarımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar

bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar

gelinlikler gelınlıkler 2111 gelinlik modelleri :photo:
  2. ÇoĞu ArKadaŞimiZin BiLmediği ÖzeLLikLerden BaziLaRi

ÇoĞu ArKadaŞimiZin BiLmediği ÖzeLLikLerden BaziLaRi

Şekiller --------------------------------- ·# - Kalın ·& - Eyik ·' - Ortası Çizgili ·@ - Altı Çizgili ---------------------------------- Renkler ·$0 - Beyaz ·$1 - Siyah ·$2 - Mavi ·$3 - Yeşil ·$4 - Kırmızı ·$5 - Koyu Kırmızı ·$6 - Mor ·$7 - Turuncu ·$8 - Sarı ·$9 - Açık Yeşil ·$10 - Karışık Mavi ·$11 - Buz Mavisi ·$12 - Koyu Mavi ·$13 - Pembe ·$14 - Gri ·$15 - Açık Gri ·$16...
  3. en iyi arkadaş:)

en iyi arkadaş:)

en iyi arkadaşlar VE TOPLU KOPYA ÇEKENLER
  4. peygamberimizin en yakın arkadaşı

peygamberimizin en yakın arkadaşı

peygamber efendimizin en yakın arkadaşı peygamber efendimizin en yakın arkadaşları peygamberimizin arkadaşı Merhabalar, Peygamberimiz Hz. Muhammet S.A.V efendimizin rivayetlere göre en yakın arkadaşı kimdir ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Sevgili melekler , Unıca arkadaşımızın tanıdığı için çok acil ; Adana Acıbadem Hastanesi Onkoloji bölümünde tedavi görmekte olan 5 yasinda Yusufcan oğlumuza AB RH NEGATİF trombosit gerekmektedir yardımlarınızı rica ediyoruz İletişim anne Mukaddes Uzun +90 (530) 734 93 27 Adana da ikamet eden, duyarılı arkadaşlarımızın ,yusufcan için seferber olacağını umuyorum. Yusufcana Allahtan şifa...

Sayfayı Paylaş