gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

En Çok Tercih Edilen Eyeliner Modelleri 2014

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eyeliner çeşitleri, eyeliner modası 2014, eyeliner nasıl sürülür

İncecik bir çizgi halinde ya da kuyruklu, tam bir kedi gözü şeklinde ya da bembeyaz. Sevgili melekler, çeşitleri bulunan eyeliner sürme tekniklerinden hangisini seçerseniz seçin, eyelinerın modası hiç geçmiyor, içiniz rahat olsun. Hoş ve bakımlı bir yüz için bakın eyeliner nasıl sürülüyor, hangi çeşitleri kullanılıyormuş...

eyeliner.jpg

2014'ün makyaj modasında öne çıkan eyeliner trendini 5 farklı şekilde uygulayabilirsiniz.

Beyaz eyeliner

Göz altınıza kapatıcınızı sürdükten sonra, eyelinerınızı sürün ve gözünüzün köşelerine biraz bulaştırın. Göz kapağınızın üst kenarına sürün ve son olarak göz alt köşelerine biraz bulaştırın.

Beyaz kalemin, parmağınızla göz çevrenize iyice oturmasını sağlayın ve hafifçe alt köşede bulanıklık yapın. Doğal bir görünüm için üst kirpiklerinize bir kat rimel sürün. Eğer gözlerinize nemli ve doğal görünmesini istiyorsanız beyaz eyeliner çekebilirsiniz.

Kuyruklu eyeliner

Göz pınarından ince başlayan eyeliner çekme işlemini, gözün ortasından itibaren kalınlaştırın ve en son kuyruk ile bitirin.Kuyruklu eyelinerla gözleriniz daha çekik görünecektir. Eğer gözleriniz çok iriyse, kuyruklu eyeliner gözlerinize daha çekik daha küçük bir görünüm kazandıracaktır.

Kedi gözü eyeliner

Göz pınarlarınızdan başlayarak hem alt hem üst olarak her iki tarafı da gözlerinizin bitimine doğru kalınlaştırarak eyelinerınızı çekin. Uzun ve sivri bir kuyruk yaparak eyeliner çekme işleminizi bitirin. Kedi gözü eyelinerla gözleriniz daha iri ve daha güzel bir görünüm kazanacaktır.

Çift kuyruklu eyeliner

Gözünüzün üst ve alt kirpik diplerinden fırça kalınlığınca eyelinerınızı sürün ve gözünüzün bitiş noktasına kadar aynı kalınlıkta götürün ve bitiş noktasında ince bir çizgiyle her iki tarafıda birleştirmeden bitirin. Gözleriniz çok küçük ve çekikse çift kuyruklu eyelinerı kullanabilirsiniz. Bu gözlerinizi iri gösterir.

Renkli eyeliner

Renkli eyelinerı istediğiniz şekilde çekebilirsiniz. Özel günlerinizde ya da gece eğlenmeye çıktığınızda kullanabilirsiniz. Bu eyeliner gözlerinize eğlenceli ve hoş bir görünüm kazandıracaktır.

En Çok Tercih Edilen Eyeliner Modelleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. son yılların en çok tercih edilen gelinlik modelleri

son yılların en çok tercih edilen gelinlik modelleri

en çok tercih edilen gelinlikler tercih edilen gelinlikler en çok gelinlik modelleri gelinlik dehşet
  2. 2009 yılının en çok tercih edilen gelinlik modeli

2009 yılının en çok tercih edilen gelinlik modeli

gelinlik modelleri gelınlık modellerı gelinlik modellerı gelınlık modelleri Evet arkadaşlarım size 2009 yılında evlenenlerin en çok tercih ettiği gelinlik modelini sunuyorum... Straplez ve taşlarla süslü gelinlik oldukça şık ve gözalıcı görünüyor...Gerçi ben böyle bir gelinliği seçermiydim bilemiyorum ama peki siz evlenseniz böyle bir gelinlik modelini tercih edermiydiniz ? :tik:
  3. Dünyanın en çok tercih edilen 8 diyeti

Dünyanın en çok tercih edilen 8 diyeti

diyetisyenimin verdiği liste cansu dere diyeti Hemen hemen her kadın vücudunda ki fazla kilolardan dolayı şikayetçi.Bende dahil.Benimde bir 9 kilo fazlam var.Şuan 69 kiloyum ve 9 kilo vermek için çaba gösteriyorum:DBayadır bir diyete ara vermiştim ama şu sıralar tekrardan başladım.İnşallah istediğim kiloya kavuşurum.Ben diyetimi diyetisyenimin verdiği listeye göre yapıyorum.Sıradan bir diyet...
  4. En çok tercih edilen üniversite bölümleri 2011

En çok tercih edilen üniversite bölümleri 2011

2011 yılında en çok hangi ünüversiteler tercih edilmiş melekler bununla ilgili bir haber var mı merak ediyorum. Bende seneye kazanacağım ve en çok tercih edilen üniversiteye gireceğim :D:D
  5. Ünlülerin En Çok Tercih Ettiği Saç Modelleri 2014

Ünlülerin En Çok Tercih Ettiği Saç Modelleri 2014

ünlülerin saç modelleri, ünlülerin saçları, 2014 saç modelleri Sevgili melekler, aktrist ya da şarkıcı olsun onları sadece yaptıkları iş nedeniyle takip etmiyoruz. Pek çoğumuz ünlülerin bakımları, güzellikleri ve şıklıklarıyla da ilgileniyoruz. Sürekli göz önünde ve hayran kitlesi bulunan bu güzellerin trendleri takip etmeleri de kaçınılmaz oluyor. 2014 yılına girdiğimizden bu senenin saç...

Sayfayı Paylaş