gebe
  1. ilknur

ilknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

en cokkk begendınız sanatcı olup oyunculaga gecen unlu

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ilknur tarafından paylaşıldı.

:Dancing_furious::Dancing_furious:kutsııııııııı:Dancing_furious::Dancing_furious:hımmmm valal bıde sey var gokhan tepeeeee

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: en cokkk begendınız sanatcı olup oyunculaga gecen unlu
    Evet bencede kutsi ve Özcan Deniz

en cokkk begendınız sanatcı olup oyunculaga gecen unlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türkiyeye gelen gelmiş geçmiş en unlu oyuncu hangisi?

türkiyeye gelen gelmiş geçmiş en unlu oyuncu hangisi?

türkiyeye gelen gelmiş geçmiş en unlu oyuncu hangisi?
  2. Duman - En Güzel Günüm Gecem

Duman - En Güzel Günüm Gecem

kafadan attım salladım türkülerden de çaldım sahnelere çıkıp içtim oynadm ben gönülden inandım şarkını seç gel benimle beraber bağıralım dalganı geç sen benimle elini verdin sıkmadım boynundan sarıldım tekme tokat öne geçtin bıkmadın sen gönülden inandın şarkını seç gel benimle beraber bağıralım dalganı geç sen benimle en güzel günüm gecem sizinle bu nasıl sevgidir böyle en güzel günüm...
  3. cokkk özledim.....

cokkk özledim.....

özlüyorum seni özlemin büyüdükçe büyüyor içimde Seni Özlemeyi En Çok Ben Bilirim Hiç Yakınmadım Seni Özlemekten Üstelik Sana Kavuşamama İhtimali İşlenmemiş Soğuk Bir Taş Gibi Yanımda Dikilip Dururken Sana Dokunamamak Yüreğimi Böylesine Acıtırken Yinede Bil Ey Yar Bil Ki Ben Yüreğimi Kanatan Bu Acıya İnat Dokunmadan Tenine Saatlerce Sevişebilirim Seninle Sensiz Kalmayı Kaldıramıyor Yüreğim...
  4. Geceleri Uyku Sorunu Olupta Hamile Yastığı Kullanan Gebe Melekler Buraya

Geceleri Uyku Sorunu Olupta Hamile Yastığı Kullanan Gebe Melekler Buraya

hamile yastığı,hamile yastıkları, Hamiş melekler geceleri uyku düzeniniz nasıl Rahat uyku uyuyabiliyor musunuz? Uykusuzluk sorunu sizlerde de var mı yani? Hamile bayanlar için artık hamile yastıkları üretilmiş ve pek çok kişi kullanmaya başlamış peki sizler ne yaptınız bu yastıklardan sizlerde de var mı varsa yorumlarınızı alabilir miyim nasıl memnun musunuz.. Hamilelikte uyku düzeni hem...
  5. en unlu mucitler kimlerdir

en unlu mucitler kimlerdir

ünlü mucitler kimlerdir? Arkadaslarim yaptiklari icatlarla anilan dunyanin en unlu mucitlerini ve icat ettikleri urunleri icatlarin neler oldugu konusunda aciiil yardima ihtiyacim var. Bana bu konuda yardimci olurmusunuz bekliyorum melekkermekani.com tesekkur ediyor iyi aksamlar diliyorum

Sayfayı Paylaş