gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

En damar sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

esrarlı damar sözler esrarlı sözler damar facebook facebook 2010 вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!
    ••¤ ÇeQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim ölürüm, belli etmem Qendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ ölsem bile seni aramam…¤••

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..qöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

ßu sewdayı kaLBime gömdüm we Sen öLdün...

ayLar geChsede yıLLar gechsede..1ömür böLe sürshedee ßn snii unutamam

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

oaAℓℓαн gυ¢υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ. ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕ..Ҳ

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı....∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn .!

Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢є..Dσѕтυz !.! ஐ๑

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û•M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

.//Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ.... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

t|é köpék|é µqrâ$âcâk wâktim o|sâydi vétérinér o|ur öncé séni tédâvi édérdim..

Depresif bu alemin içinde akli dengemi yitirip suikast notları tuttum kendime ..

|bir haykırıştı bendeki duyulmayan duyulsada anlaşılmayan..|bir sancıydı bendeki bilinmeyen bilinsede durdurulamayan...!!!|

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: En damar sözler
    Kim GöRMü$ KiM SeWmİ$ BEnİm KaDaR MuCiZe A$KLaR YaŞaIP Kim ÖlmÜŞ BeNim KaDaR.._??

| ' FırTına'm ' | Sın ßenm Sen estqÇE ßen TiTreRim

diri diri gömülen hayallerimin ardından...bir bir sökülen umutlarım tükendi...

Sévén ßu KâLbîn CıqLıkLâRında , duâLâRındâ bîLê hâLâ Sên vâRsın hîC mî duymuyorsun?

Ben zaten çevrimdışı yaşıyorum.Hayat beni engellese ne yazar,engellemese ne yazar

Anlamı Yok Doğan Her Güne Lanet, Bu Kız Sensiz Yapamadı AFFET

Her AdımımDa DeriNe Ö.L.Ü.Y.O.R.U.M.. !

DurDurak ßiLmes aH ßu qönüL sürünerek ßak qeÇti ßir öMr suÇLı oLan ßensem söLE ßiLeim TUT ELİMİ YANINA qELEİMM ...! = ' (

qökhYüsüne yaShdm aDın ßnLErce yıLdısLA aLdrmadı qüLüp qeÇti çaqRımaa

ztn heß söLErm hiÇ ßana qöRe diiL ßu dnYa

çhq üsqünüM iStemeden ßi ßakışa aLdandım iNaN ßana pişmanLktan ßtn qece aqLAdm ='(

HaksızLığa GeLemeM Hatır,GönüL DinLemeM Babamın kızıyım ben kurşun yerim ama ASLA laf yemem!!

-вιя кαç ѕαηιмєтяєℓιк ∂єяι ραяçαѕı мı ؟ уαℓαη кσѕкσ¢α вιя ¢σgяαƒуα σ ..

-İzLeri Kazınmışsa Silmek Kolay oLmuyor !!! Bu Taşlar Öyle Kolay Kolay Yosun Tutmuyor...

-уαтıяıм¢ı ∂єğιℓ∂ιя αşк şιм∂ιкι zαмαη∂α ∂σğαя уαşαя νє öℓüя

-Aşkınız solup gitse bile yıldızlar sizde kalır ! Çünkü Birini Sevmek onu gözüyle dünyayı tanımak ve sevmektir !!!

-AYRILIK ne kadar hoyratça olursa olsun Az şey midir bu !!!

-тєℓєνιzуσηυ αçıк υηυтυρ ıѕѕız υукυℓαяα ∂αℓıηмış нüzüηℓü вιя σтєℓ σ∂αѕı gιвι ѕєνιуσяυм ѕєηι ...

-Camda Bir kırık gibi seviyorum seni CANÖZÜM !!!

-Çılqın a$k Sokakta Ü$ürken Sıcak Evimizde AkıLLa Sevi$iriz Çoqu Kez...ÖyLe DeğiL mi ???

-Ayaklarınızın üzerind duruyorsunuz Tamam iyi de Bastıqınız Yer Neresi ???

-Belki ruh çaqırmak gibi birşeydir aşk ! Belki aşık olmak çaqırılan ruhun gelirvermesidir.

-єу αşк gєℓ∂ιуѕєη 3 кєяє νυя !!!

-αşк ѕινιℓ¢єℓєяιηι тє∂ανι єтмєz ;ѕıкαя,кαηαтıя !!!

-Gönlümü alma,başımı okşama ...Başka sevdalara doğru yelken açışının bendeki acısını hafifletmeye KaLkma !!! kendini Aldatma. . .

-Lacivert Lafların , şairane duygusallıkların ardına sıgınma,,,

ѕєη мєℓєgιм нιç ∂υямα∂αη αgℓαя∂ıη ηιує ؟ gιтмє...∂ємє∂ιм вαgℓαηмαктαη кσякαяѕıη ∂ιує ¢αη уєℓєgιм кαяışмαѕıη кıмѕєℓєя вιzє...

- ||......... уắй..göηüL уắắй.. кắLρd℮й düѕтü уắѕắмắ ѕ℮νiiйciiм iiйắй ..........||:

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

уєηι αякα∂αѕℓαя є∂ιη αмα єѕкιℓєяιη ∂є кιумєтιηι вιℓ

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak SaBr€T..

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: En damar sözler

En Güzel Gözler Esrarlı Gözler, Esrarlı Gözler Yanlız Sevdiğini Özler

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
    bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!:)

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..:)

gülüşler yalan artık sevdalar duman altı sigaramın ucunda yakıcam bu AŞKI cak kibriti gör dumanı

Sevİyorum Diyen Diller Yalanmis Unuturum Dİyerek UnutulmuyormuŞ O GÜzel İsmİnİn Yerİne İhanet Ve Allahsiz Yaziyor GÜlÜm Allahsiz....

sana bir bakacam kalbini içten yakacam sen ne dersen de sosyete kızı seni koluma takacam..

c!dd!y€ Alırım,Ama kap!lmam,dalga gecer!m,Ama kırmam,huzur ver!r!m,Ama SÖZ vermem,sah!p olurum Ama A!T OLMAM:!!

AsLa KaYbEtDiKlErİm oLmAdI VaZ GeÇtİk LeRiM OLdU(( WAZ GEÇMEYİ BİLMESSEN ASLA WAZ GECİLMEZ OLAMASSIN ))

Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA...

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın gülüm

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü

Sarhoşum Bu Gece Kafam Dumanlı Bana Verdikleri Hayat Yalandı Nefret Ettim Gıpta Ettim Kendim Olmak İstedim Beceremedim !

Sokakta Geziyor Bir Delikanli Esrar Cekiyor Gozleri Kanli Oyle Bir Sevdigi Varki Allahina Kadar Sevdali

Burasi İstanbul......... Ferman Gerekmez Delikanli Yuvasidir Cakallar Giremez...!!!!

Kızların Gözü Hep Yükseklerde Paralı ZüPpe Erkeklerde,, Bizimse Onlardan Tek Farkımız D€LiKaNLıYıZ İşte!!!

pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa...

Deli Sormuş DeLiye Hiç Sevdiğin Oldumu Diye DeLi GüLmüş DeLiye Ben Niye DeLirdim Diye...!

ĨŃŚÁŃĨ ĤÁŶVÁŃĎÁŃ ÁŶĨŔÁŃ ÁĶĨĹĎĨŔ. ĨŃŚÁŃ, ÁĶĨĹĎÁŃ ÚŹÁĶĹÁŚŤĨĞĨ ŹÁМÁŃ ĤÁŶVÁŃ ŐŔŤÁŶÁ ÇĨĶÁŔ

İtle köpekle uğraşacak waktim olsaydı,veteriner olup seni tedavi ederdm.

BaqLnmayacaksn bi şeye,öLe körü körüne"O oLmzsa yşayamam" demeyecksn.Demeyecksn işte!Yaşarsn çnkü.Yaşıorm işte!

yArAtTıqIn MeLeqİn eLLeRiNi BıRaKma || BundNN bÖLe seNN qiBİlErİNe KaRnIm ToK ! HayAT seN JULİET ama ROMEO yoq, ..

вiiя Dαнα öL℮м℮м..ѕση ѕαηѕтι..вiiя Dαнα ѕ℮ν℮м℮м..вυ ѕση ѕ℮νiiѕiiм Dii..вiiя Dαнα Döηм℮м..вυ ѕση giiDiiѕiiм Dii..!

~²ºº8~¦ßا K¿§iÑ N¡©KiM yÚ®£ĞÌm GïB¦~²ºº8~

Kimse kusura bakmasın..!Yanımda kimse kaLmasın ve kimse de surat asmasıN..!

SiL baştan yaşamaK gereK bazen...Hayatı sıfırLamak..!

("●")..кαLвiiм ανυcυмα ѕιgмιуσя αятιк αййзз..("●")

Alı$ma ßana Ne Yapacaqim ßeLLi oLmaZ ßenim. ßuqun Varım, yaRın ßirden yOk oLurum.. Dokunma ßana! Kapanmami$ YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn açma..Sevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayBoLurSun, tutu$tururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa bogu$ursun.EnqeLLerLe doLuyum.
    ÇôZmeye CaLI$ma SakIn…

Ben Günahkarım Cekerim Tineri BaLiyi Ciqarayı..Atarım Kendimi Bir BoşLuqun İçine..Ben Günahkarım Sen Vefasızsın..Sen Acımasızsın:

En damar sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. damardan girecek damar sözler

damardan girecek damar sözler

sen piyon ben şah oyun bittiğinde şah ve piyon aynı kutuya girer damardan girecek damar sözler sözleri damardan giren sözler ***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim ***Benim İçin Hayatta 2 şey önemlidir biri sen diğeri özgürlüğüm özgürlüğüm için canımdan senin için özgürlüğümü feda ederim... ***Yürü hür maviligin...
  2. En alımlı ve Güzel Sözler damardan

En alımlı ve Güzel Sözler damardan

Güzel Sözler ~ Güzel Sözler~ Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!... Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum.... "Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın..." Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği...
  3. Damar sözler....

Damar sözler....

esrarlı sözler damar laflar anne sözleri damar esrar sözleri 2011 esrarlı sözler 2011 offf!!! bazen hayat istediğimiz gibi gitmiyor o anlarda içimizi dökmek konuşmak daha bir zor olur işte onlarda içinizi anlatan acınızı paylaşan sözlerle karşınızdayım....umarım begenirsiniz:nur: DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..(:...
  4. 2014 Damardan Damar Sözler

2014 Damardan Damar Sözler

2014 damar sözler, 2014 harbi sözler, 2014 kapaklık sözler İster skype ileti sözünüz de isterseniz sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak için harbiden damar söz arıyorsanız sizlere en beğenilen damar sözleri paylaşıyoruz. Sizde beğendiğiniz bu sözleri paylaşayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz;) 1) Kiz DiYé oNém VéRénin GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini...
  5. Arabeks Sözler 2016

Arabeks Sözler 2016

Yıllardır internet kullanıcıları tarafından büyük rağbet gören güzel sözler, sosyal paylaşım ağlarında olduğu kadar, whatsaap durum mesajları ve skype de oldukça sık kullanılıyor. Sözler için bu yazım da birbirinden damar sözlerin bir araya geldiği arabeks sözleri paylaşıyorum. Siz de beğendiğiniz ve ruh halinize en uygun duygularınızı yansıtan sözleri paylaşabilirsiniz. Gözyaşlarımın Adını...

Sayfayı Paylaş