gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

En dayanıklı naylon çoraplar buzlukta olanlar!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; naylon çorapların buzlukta saklanılması hakkında bilgiler verilmektedir

Hemen hemen hepimiz tül çoraplarımızın kaçmasından şikayetçiyizdir. Bir gün giydiğiniz çorap kaçar ve verdiğiniz parayı haketmediği söyelenir dururuz. Bir çoğumuzun da çekmecesinde kaçmış çorap yığınları vardır :D:D Ancak bu konuda uzmanların bizlere bir önerisi varmış, hadi uzmanlara kulak verelim:

Naylon çorabı aldınız ya da kullanıyorsunuz bir poşete koyup buzluğa atın ve 24 saat bekletin yayınlanan habere göre bu şekilde dondurucuda bekletilen çoraplar daha sağlam oluyormuş. Kaşmir kazakların dondurucuda saklandığını biliyorduk hoş çok kaşmir kazağımız varmış gibi naylon çorapları ilk defa duydum denemeye değer eve gelip de dondurucuyu açanlar küçük bir şok yaşayabilirler ama olsun.
    Ayrıca uzmanlara göre çoraplar yüzde yüz sentetik olanlardan alınmamalıymış , sağlam çorapların formülü yüzde 15 sentetik olmasıymış.

MaWiM, fırtına ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    aman b neymiş böyle benim kaynana dolapda görse bidaha benim evimde yemek yemez hahaha peki yazın dondurucuya atsak kışın giyebilirmiyizki acaba kışa yatırım olsun belki pahalanır :haha:

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    diyorsin ki muhasebeciyim hemen yatırımı düşünürüm öyle mi hahaha düşünsene ''buzluktan çıktı soğuk soğuk çoraplar gel vatandaş gellll!! '' hahaha

Asena_Sule bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahah dolaba atıyoruzya kışlıl yiyecek felan bende o amaçlı düşünmüştüm tabikisi yatırım çok önemli bişey çorap diiyiyp geçme yani hahahah

BeyazMelek bunu beğendi.
  5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    deneyeceğim umarım işe yarar :fırtına:

BeyazMelek bunu beğendi.
  6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    yahuu benim smileyime neolmuş çıkmadıııı :sinir: değiştirilmişşşşş :süpürge:

BeyazMelek bunu beğendi.
  7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Valla ben kışın günlük ten çorap giyemiyorum çünkü çok üşüyorum mini elbiselerim ve eteklerimin altına siyah deni yüksek külotlu çorap giymeyi tercih ediyorum hem kaçma derdide yok:) Hemde güzel ısıtıyor valla...Özel günlerde şöyleee şekilli çizgili fiyonklu her neysem işte o çorapları şeyettiriyorum:D:D

BeyazMelek bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Peki çorabı kullandıktan sonra buzluğa atıyor muyuz hahahahahahahahaha

İvedik diyor ya burası yanık naylon çorap kokuyor diye :S:S Iyy hahahahahahahahaha

BeyazMelek ve MaWiM bunu beğendi.
  9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha mezdeke faslından sonra diyordu onu böhöhöhöyttt:D:D

BeyazMelek ve TİTAN bunu beğendi.
  10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Uuuuuuuu hahaha böhöhöhytt hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  11. BeyazMelek

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    dene canım tecrübeyle sabittir :D:D

vaovv mawim o çoraplar çok şey oluyor bak :çapkın: ben genelde ten ve süper ince siyah kullanıyorum ama eşim senin çorap paralarını toplasak fabrikasını açardık diyor hahaha

evet canım poşetin içine koyup koyabilirmişsin :D:D ama sonra eve gelen misafire buzluktan falan şeyi ver dediğinde çorap çıkarsa ben karışmam hahaha

recep ivedik hahahaha
    hahahahahahahahaha :hhh:

MaWiM bunu beğendi.
  12. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    hmmmmm deneemek lazım o zamansa öylede kaçıyor böylede kaçıyor birde bunu deniyeyim bakalım sonuç ne olacak.

En dayanıklı naylon çoraplar buzlukta olanlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buzdolabı / buzluk

Buzdolabı / buzluk

Devletin yahut yerel idarelerin hazinesine, Evcimen, itaatkar kadına, Buzdolabındandan içilen soğuk su, meşrubat yahut iç ferahlatan şeyler kadın tarafından gelecek mala delalet eder.Hatalı hareketleriniz ve yanlış konuşmalarınızla çok sizin için çok önemli bir kişiyi gücendirebilirsiniz. Konuşmadan önce düşünmeniz gerekir. Hatalı hareketleriniz ve yanlış konuşmalarınızla çok sizin için çok...
  2. Susuzluğa En Dayanıklı Hayvanlar...

Susuzluğa En Dayanıklı Hayvanlar...

susuzluğa en dayanıklı hayvanlar, hangileridir, nelerdir, özellikleri, isimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Su hayat kaynağıdır.Vazgeçilmez bir ihtiyaçtır.İnsanlar susuzluğa ancak bir kaç gün dayanabilirken bazı hayvanlar bu konuda oldukça şanslıdırlar. Dünya üzerinde uzun süre susuzluğa dayanabilen onlarca havyanı saymak mümkündür. Fakat sizler...
  3. Naylon Çoraplardan Çiçek Yapalım mı ?

Naylon Çoraplardan Çiçek Yapalım mı ?

naylon çorap, değerlendirme, çiçek yapılışı, nasıl yapılır, dekoratif süs yapımı hakkında bilgi burada Bir çift naylon çorabı eline alıyorsun ve hemen beni dinliyor bu harika çiçeği yapıp beni anıyorsun :D:D Tamam mı Melek? Naylon çoraplar dan yapılan çiçek modellerini sizler ile paylaşmak istedim.İnsan oğlunun hayal gücünün sınırları yok bunu her zaman söylüyorum :). Resimde de...
  4. Desenli Naylon Çorap modelleri değişik ve şıklar

Desenli Naylon Çorap modelleri değişik ve şıklar

Desenli Naylon Çorap Modelleri Desenli Naylon Çoraplar Kışın mini etek modelleri ile elbise ve şort modelleriyle kombinlediğimiz birbirinden şık mı şık yeni kilotlu çorap modelleri arasından sizin için seçtiğimiz değişik naylon çorap modelleri sunuyoruz bu sayfamızda arkadaşlarım.
  5. En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları

En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları

Bu sayfa, En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinler başta olmak üzere son derece sulugözlü olan kadınlar maskara kullanırken mutlaka seçimlerini suya dayanıklı olanlardan yana kullanmalıdırlar. Zira yüzde akmış maskara kadar berbat bir görüntü daha olamaz diye düşünüyoruz. Bu sebeple sizlerle en iyi suya dayanıklı maskara...

Sayfayı Paylaş