gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

en değerli örtü....kabenin örtüsü

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: en değerli örtü....kabenin örtüsü

esenacım galiba daha önce açılmıştı bu konu yanılmıyorsam ama olsun yine görmeye değer emeğine sağlık canım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

hımm olabilirn canım saol

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben ilk defa görüyorum ama çok teşekkür ederim canım görülesi resimler emeğine sağlık canım.

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: en değerli örtü....kabenin örtüsü

emeğine sağlık

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

kolayyy olannn birşeyy yok bu hayatta

en değerli örtü....kabenin örtüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabenin örtüsüz resimleri!

Kabenin örtüsüz resimleri!

kabeyi şerif kabede sel baskını rüyada kabenin örtüsünü görmek kabede melek görüntüleri melekler Bu Resimde Kabenin iç yapısının çizimi Kabeyi Muaazama ile ilgili başka bilgiler 1974 yılında Kabe-i Şerif yağmur sebebiyle Hecer-ül Esved taşına kadar sular altında kaldı.En güçlü sel 1941 yılında yaşandı.Bu baskında Hacer-ül Esved taşından bir parçanın koptuğu söylenir....
  2. Kabe Örtüsü Hazırlanışı

Kabe Örtüsü Hazırlanışı

Kabe Örtüsü Hazırlanışı Saf ipek kullanılarak dokunan altın işlemeli örtü, Kabe-i Şerif Örtü Fabrikası'nda 3 aylık bir çalışma sonucu dokunuyor. Mekke'de bulunan Kabe-i Şerif Örtü Fabrikası, yılın sadece 3 ayında çalışıyor ve sadece Kabe'nin örtüsünü dokuyor. Toplam alanı 658 metrekare olan örtü 14 metre uzunluğunda, 101 santimetre genişliğinde ve 47 parçadan oluşuyor. Her yıl yenisi ile...
  3. hayatımızdaki en değerli aşkımızannelere...

hayatımızdaki en değerli aşkımızannelere...

hayatımızdaki en değerli aşkımız ANNELERE... 21 senelik evlilikten sonra "aşk ışıltısını" canlı tutmanın yeni bir yolunu buldum. Bir süre önce, başka bir kadınla çıkmaya başladım ve bu aslında eşimin fikriydi. Bir gün eşim, beni çok şaşırtarak: "Biliyorum ki onu seviyorsun" dedi Şiddetle itiraz ettim: "Ama ben seni seviyorum!!!" "Biliyorum ama aynı...
  4. En değerLiLerim, soLumdadır..

En değerLiLerim, soLumdadır..

En değerLiLerim, soLumdadır.. zamanın siLdiqi bir benLikti oySa hic tutamadan eLini.. yOk oLmu$ bi qünün ardından, duaLar yükSeLirdi biZe dair.. kendi kentinden, ayrı ucar yitik bir ku$.. bir teLdE, kırıkLarından tutunarak.. demir kadar soquktur her kı$ qeCesi iStanbuL.. bir demir parcası sapLanmı$ a$kın kanadına.. kayıp bir hikayedE, iki küSkün.. : ) soquk ve anLamayan birbirinden...
  5. Kabe Örtüsü Neden Siyah?

Kabe Örtüsü Neden Siyah?

kabenin örtüsü neden siyah, kabenin örtüsünün anlamı, kabenin örtüsünün rengi kabenin örtüsünün neden siyah olduğunu hiç düşündünüz mü? Sizlere merak ettiğiniz kabenin örtüsünün renginin neden siyah olduğuna dair gereken bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kabe örtüsüne verilen addır. Kabenin tamamını kuşatan bu örtü siyah ibrişimden yapılır.Üzeri Altın yaldız sırma yazılarla tezyin...

Sayfayı Paylaş