gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

en delikanlı bAba sözler burada!!!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

baba sözler en baba sözler delikanlı kapak 2011 delikanlı 2011 GoZuMuZ Ne BaBaLıKTa Ne PıSKoPaTLıKTa NeDe MaFYaLıKTa TeK BıR SeYDe VaR Oda InSaNLıKTa....

DoSTuMSaN YaNıMDaSıN DuSMaNıM ıSeN TaNıNMaZSıN........

aLeM CaKaL oLMuS ıKı SıRTLaNDa BaS oLMuS..BiZ PiYaSaYı BıRaKıRKeN Ne SıRTLaN VaRDı NeDe CaKaL SaDeCe DeLiKaNLi aSLaNLaR...

SoYTaRıLaR SuLTaN oLMuSSa BıZ KRAL'aRaDa SuSMaK YaKıSıR...! ! !
    ZaMaNıNDa KoPeKLeRıN TaSMaSıNı SoKTuK YA OndaN Su An SaHıBıNe HaVLıYoR ! !!

eFeNDıSıNe ITaHaT eTMeYeN KRaL oLMaZ ...! !!
    eGeR KRaL ıSeK Bu BıLeGıMıZıN KuVVeTı DeıL YuReGıMıZDeKı ıNSaN SeVGıSıDıR.....

BU SOZLER HIC BIR YERDE YOK ....

İnSaNLaRı SeVeN SeVıLıR SeVıLeN InSaNıN BıLeGı BuKuLMeZ....!!!
    TaCSıZLaRa TaC oLMuSSaK DeMeKKI KRaLLIK KoLTuGu BıZıMMıS FaRKıNDa DeĞiLMiSiZ... !!!

aLeMıN HaVa aTTıGı YeRDe BıZıM RuZGaRıMıZ eSeR Be CaN DoST...

googlede yok bunlar beahhh...

Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık işte en büyük Hatayı Burada yaptık.

2. aglama_sevdigim

aglama_sevdigim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: en delikanlı bAba sözler burada!!!
    emegine saglik melegim:)

3. emre baba

emre baba Forum Okuru

adana

anadolunun baba yeri adanadır dilimizde biraz kabadır tek korkmadığımız şey beladır sevdiğimize canımız fedadır

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

güzel sözlşer

vay be o kadar aradım aradğımı bu sitede buldum helal olsun size gerçekten güzel sözlermiş BİZE HERYER GİRESUN-

5. suskun prens

suskun prens Forum Okuru

kasılacam diye kendini kasma senin damarındaki kirli kan bana hasta

6. demet demir

demet demir Forum Okuru

Aşk birgün biter dert birgün biter artstliğe ne gerekvar efendi olun yeter!!!

7. şırnaklı

şırnaklı Forum Okuru

Bizim Mekanımızda Bize Hava Atma Olursun 1,5 Adana… qoçum aSL enBÜYÜk BelA Bzde BulNUr

en delikanlı bAba sözler burada!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en baba delikanlı damar msn nickleri

en baba delikanlı damar msn nickleri

en baba aşk nickleri uslanmam msn nickleri baba nickler delikanlı damar msn nickler 2009 damardan takılanlar için en baba delikanlı damar nickleri buyrun :D:D Damar msn Nickleri Damar nickler GOZUM, KULAGIM, KALBIM, AKLIM HEP SENDE, SENDEN AYRILAMAM ISTESEMDE ISTEMESEMDE... HAYALIN HER AN GONLUMDE, GOZLERIMDE, SENI SEVIYORUM ISTESEN DE ISTEMESEN DE… HATIRALAR KULLER ARASINDA KAYBOLMUS BIR...
  2. En baba sözler arayanlar buraya

En baba sözler arayanlar buraya

baba laflar en baba sözler 2011 sözler 2011 en laflar alem ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$kiInanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßirGitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSendeAğLatsanda Seni ¬Yüreğimde...
  3. 2012 En Baba Kapak Sözler

2012 En Baba Kapak Sözler

kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda...
  4. En güzel delikanlı sözler

En güzel delikanlı sözler

delikanlı sözler 2012 delikanlı sözleri İşte size en delikanlı sözler Melek'ler. İster msn iletinizde yazınız, isterseniz Facebook sayfanızda, kime gönderme yapmak istiyorsanız, bu sözler tamda size göre Melek'ler. Tesbihimiz varsa Sabır çekiyoruz Sigara içiyorsak Derdimizden içiyoruz Biz Delikanlıyız Farkımız Delikanlı OLmamız!!! Kimseye Hata yapmayız hata yapanı Aramıza Almayız! KaH...
  5. En Baba Sözler 2012

En Baba Sözler 2012

en baba sözler baba sözler 2012 en baba kapak sözler 2012 Karşınızdakini tam canevinden vuracak, iğneli mi iğneli, biraz da esprili en baba kapak sözler burada melekler :) konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim KiMSe...

Sayfayı Paylaş