gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En delikanlı nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

delikanlı nickler işim olmaz nickleri fecebok nickleri facebook isim facebook diğer ad Ugrunda Fedakarlık yapamıcağın seyi Yüreğinde Taşıyıpta Yük Etme Kendine..!!!
    her karanlık Gecenin Aydınlık Bir Sabahı Vardır..!!

Varsın eller gönül yarası kapanır sansın,kabuğun altında sevgili sen kanayansın..

Ne şekil için verenle nede veren için şekilden şekle girenle işim olmaz!!!!

ÖLÜMDEN DEĞİL ÖLÜMLERDEN KORKARIM ÇÜNKÜ İLKİNDE BEN VARIM DİGERLERINDE SEVDİKLERİM

[ S ][ A ][ R ][ I ][ L ][ M ][ A ]--[ K ][ O ][ K ][ U ][ N ]--[ S ][ ! ][ N ][ E ][ R ]--[ K ] [ A ] [ N ] [ I ] [ M ][ A ]

ELİME ŞİŞE ALINCA yanıma gelir dost bildiklerim şişe dipine vurunca ÇEKİP GİDER GEÇMİŞİNİ ...... !!!

Şırıngayla Çekip Alsınlar Seni,Tüm Vücudumdan Kırıntın Bile Kalmasın Beynimde Ki Ben Yeni Ben Olayım....:

Seninde biter yolun. Diner gözünden yaşlar. Benimse uğursuz yolum bittiği yerden başlar…

Sevilipte sevmeyeni seven affetsin. Seviyorum diyipte sevmeyeni Allah kahretsin..

ѕαη∂ığıη кα∂αя кüçüк ∂єğιℓιм. ∂üşüη∂üğüη кα∂αя мαѕυм ∂α ∂єğιℓιм αѕℓıη∂α...вєη ѕєηιη αяα∂ığıη мєℓєк ∂єğιℓιм вυηυ αятıк αηℓα!!!

HERŞEY UNUTULUR SALDIRI AKILDA KALIR İNTİKAM MUTLAKA ALINIR!!!

keşke hiç büyümeseydikte düştüğümüzde dizlerimiz kanasaydı...kalbimizin yerine!!..

[FONT=Trebuchet MS]ѕєνєи ѕєνιℓмєz, ѕєνιℓєи ѕєνмєz ¢üикü вυ ∂üиуα∂α уαℓαи∂αи ѕєνєи $єяєfѕιzℓєя тüкєимєz !! [/FONT]

кöя∂єи ∂єgιℓ иαикöя∂єи уüzѕüz∂єи ∂єgιℓ 2 уüzℓü∂єи тιρι ßσzυктαи ∂єgιℓ ѕüтü ßσzυктαи кσяк !!!

[FONT=Trebuchet MS]Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]BaK iBReT Al YeRe Dü$eN YapRaGa..OdA SeNiN GiBi YuKaRiDaN BaKiyOrDu ToPRagA..![/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]
    [FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366]Üzülme! Deme! Zaman herşeye ilaç oluyordur belki ama, ilacın da zamana ihtiyacı oluyor zamanla..!!! [/COLOR][/FONT]
    [/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Trebuchet MS]Yalanlara radar olsan neye yarar, zararın dönüşü kârın el mi sallar? Batan güneş yine doğar.[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]Çocukluk naftalinle gizli hatıralar sarı benizli kim kerizdi? Belki aklım bir denizdi ben boğuldum.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]
    [COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]' Hücrelerimi Yerine Koy Şakası Yok Savunmasızlığın...!![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]Kalbi hacize verdim oysa borçlu sendin.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]ßiz Yaşamak için Doğmadık. ÖLmek için Yaşıyoruz..![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]ßenim YaşadıkLarım Senin HayaLin ßiLe Olamaz..![/FONT][/COLOR]
    [FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366]Ateşe DayanabiLeceğin Kadar Günah iŞLe[/COLOR][/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]SüsLü AşK keLimeLeri Yok ßizde ßakışımız Yeter Gerçekten Sevene...[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]Mal Sahibi, Mülk Sahibi Hani Bunun İlk Sahibi ? Malda YALAN, Mülkte YALAN al birazda sen oyalan...[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]Sen Benim Adımı Bile anamazsın.Bırak Dost Kalmayı,Düşmanım Bile Olamazsın...![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]"ỳapıℓαи ві ç[/FONT][/COLOR][COLOR=#003366][FONT=Arial]ّ[/FONT][/COLOR][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]oκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..."[/FONT][/COLOR]
    [FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366]KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR[/COLOR][/FONT]

[FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]Sâdêcê ß1r ßâkî$ îcîn êRtêLêdîm întîhâRimi.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]____zoR geL!yoR aRTık ya$a(-yama)maK____[/FONT][/COLOR]
    [COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]Ne önemi var ki kimliğimin...Herkes kadar önemli ve herkes kadar önemsizim...[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]' RahaT oL Geçmiş asLa öLmez ama öLdürür !![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]Dogusum Kusurdu Yasamam Hata Ben İsyan Ettim BoyLe Hayata...![/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS][COLOR=#003366][FONT=Trebuchet MS]GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]

En delikanlı nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en baba delikanlı damar msn nickleri

en baba delikanlı damar msn nickleri

en baba aşk nickleri uslanmam msn nickleri baba nickler delikanlı damar msn nickler 2009 damardan takılanlar için en baba delikanlı damar nickleri buyrun :D:D Damar msn Nickleri Damar nickler GOZUM, KULAGIM, KALBIM, AKLIM HEP SENDE, SENDEN AYRILAMAM ISTESEMDE ISTEMESEMDE... HAYALIN HER AN GONLUMDE, GOZLERIMDE, SENI SEVIYORUM ISTESEN DE ISTEMESEN DE… HATIRALAR KULLER ARASINDA KAYBOLMUS BIR...
  2. En yeni delikanlı nickler

En yeni delikanlı nickler

yeni delikanlı nickler en yeni delikanlı nickler sözler Benimle Konusmak İcin Akıllı Olmalısın Bana Yetişmek İcin Hızlı oLmaLısın Beni GEcmeKmi İstiyorsun Şaka Yapıyo OLmasLısın Nê KrâL’ınâ qîDêRîM Nê âLaYıNâ,ßî DuRuM VâR$â KrâL’ıdâ qêLîR âYâqımâ âLâYıDâ!«« Ölüm Ani Öğrenciyiz Die Sevmiyelim Mi Yani §éNîNLé i$im ßiTMéDi ßiTMéz,a$k qûZ YûZû qôRMéDî qôRMéZ,SaNa SôYLéMéYé...
  3. Delikanlı Nickler 2012

Delikanlı Nickler 2012

arkadaşlar sizden ricam Delikanlı Nickler 2012 nicklerini sunmanız. şimdiden size sonsuz tşkler ediyor ve delikanlı bir hayat diliyorum.
  4. 2012 Delikanlı SözLer Delikanlı Nickler

2012 Delikanlı SözLer Delikanlı Nickler

2012 Delikanlı SözLer, Delikanlı Nickler Delikanlı Sözler, Delikanlı Nickler 2012 Msn nickinizi ya da kişisel iletinizi, olmadı Facebook profiklinizi 2012 delikanlı sözlerle renklendirmek ister misiniz? O halde bizde size delikanlı nickler 2012 örneklerini sunuyoruz Melek'ler. Madem Delikanlısın, Saygıda Kusurun olmasın… Bir Sürü Dostum İçinde Elbet Bir Düşmαnım Olαcαk αmα Nerden...
  5. Delikanlı nickler kısa

Delikanlı nickler kısa

delikanlı nickler kısa delikanlı nickler Sevgili melek'ler, bu gün delikanlı havanızda mısınız ve msn'nizde delikanlı nickler mi istiyor sunuz ve kısa olsun diyor musunuz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü size bu sayfamızda kısa delikanlı nickler sunuyoruz. ^Tesadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz. ^Bizim Parasızlıktan Kestiremediğimiz Sakallarımız sosyete pi... Moda olmuş hakedenin...

Sayfayı Paylaş