gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

En doğru 'evlenme yaşı' formülü(hesaplamadan evlenmeyin!!!)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Avustralyalı istatistikçiler evlenmek için en mükemmel yaşın matematiksel formülünü buldu. Basit bir matematik işlemiyle doğru evlenme yaşınızı bulabilirsiniz. Bakalım sizinki kaç?
    New South Wales Üniversitesi'nin bir süredir yürüttüğü çalışmanın sonuçlarına göre, evlenmek için en mükemmel yaş, 4 maddeli birkaç basit matematik işlemiyle bulunabiliyor.
    Çalışmayı yürüten Profesör Tony Dooley, "Matematiği duygusal ilişkilere uygulamak tehlikeli bir iş. Ancak ikili ilişkilerde ciddileşmeye başlamanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız, bu formül, düşüncelerinize destek sağlayabilecek nitelikte" diyerek formülün doğru sonuçlar vereceği yönünde görüş bildirdi.
    Çalışmalar sırasında formülü uygulayanların yüzde 40'ında doğru sonuç alındığı belirtildi.
    İşte evlenmek için en doğru yaşı bulma formülü:
    ■ 1. Evlenmek istediğiniz en geç yaşı yazın ve bunu "n" harfiyle adlandırın.
    Örneğin, 39. n=39
    ■ 2. İlk kez bir partneriniz için "Bu kişiyle evlenirim'' dediğiniz yaşı yazın ve bunu "p" harfiyle adlandırın.
    Örneğin, 20. p=20
    ■ 3. Şimdi n'den p'yi çıkartın ve sonucu 0.368 ile çarpın.
    (39-20) x 0.368 Sonuç: 6.992
    ■ 4. Elde ettiğiniz sayıyı, p'ye ekleyin.
    20 + 6.992 Sonuç: 27.

Hesaplayın bakalım sizin doğru evlenme yaşınız kaçmış?Hesap makinesi kullanabilirsiniz:D

En doğru 'evlenme yaşı' formülü(hesaplamadan evlenmeyin!!!) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Saçma Evlenme Teklifi:))

En Saçma Evlenme Teklifi:))

evlenme teklifleri evlenme teklifi teklifi karikatür evlilik karikatür
  2. Acaba Evlenme Kararım Doğru mu?

Acaba Evlenme Kararım Doğru mu?

pembe panjur evlilik pembe panjur arkadaşlık sitesi üyelik iptali nasıl yapılır üyelik iptali evlenmek için doğru insan mı KARARSIZ VE KAFASI KARIŞIK İNSANLAR KENDİLERİNE BU SORULARI SORARLAR Neden bu kararı aldığınız da çok önemli 1. Gerçekten sevdiğiniz için mi? 2. Egolarınızı tamamen dışarıda bırakabildiniz mi? 3. Evde kaldım psikolojisi barındırmadığınızdan emin misiniz ? 4. Karşı...
  3. İnsan en doğru kararı kaç yaşında verir?

İnsan en doğru kararı kaç yaşında verir?

insan, dogru karar, yas, kac yasinda, karar vermek konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Newsweek'te yayınlanan araştırma kişinin hayatıyla ilgili kararlar vermek için en doğru yaşın 28 olduğunu ortaya koydu. Araştırmada farklı yaşlardan kişilerin mantıklı karar alma yetenekleri ölçüldü. En başarılı yüzde 25’lik dilim, yaş gruplarına göre ayrıldığında en çok 28 yaşındakilerin...
  4. Dünyanın En Saçma Evlenme Teklifi

Dünyanın En Saçma Evlenme Teklifi

Evet meleklerim şimdi sizlere soruyorum. Böyle bir evlenme teklifi alsanız ne olurdu :) Bence helva bile yedirir bu teklif... Nasıl mı buyrun bakın :D:D Bakın şimdi videosunuda ekliyorum meleklerim. Bakında adamlar ne kadar yaratıcı görün. Hiç bizim Türk erkeklerine benzemiyorlar dimi :D:D:D :orkide: http://www.youtube.com/watch?v=NoK10pSoh0w
  5. Haritada Alan ve Uzunluk Hesaplamaları Formülleri

Haritada Alan ve Uzunluk Hesaplamaları Formülleri

haritada uzunluk hesaplamaları haritada uzunluk haritada alan hesaplama haritada alan ve uzunluk hesaplama haritada ölçek hesaplama haritada ölçek ile ilgili bilgiler burada melekler. Coğrafya derslerinden hatırlarsınız melekler :) X şehri ile Y şehri arasında ki uzunluk harita ölçeğine göre kaç kmdir diye sorular çıkar ve eğer konuyu anlamadıysanız kendi kendinize formüller çıkarıp bu...

Sayfayı Paylaş