gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

En düşük Öğretmen maaşı ne kadar oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hükümetle memur sendikaları arasındaki toplu görüşme sürecinin olumlu sonuçlanmasının ardından kimin ne kadar maaş alacağı netleşti. Eğitim Öğretim Hizmetleri Sınıfı'na dahil 'öğretmen' unvanlı kadrolarda görevli olanlara 475 YTL eğitim-öğretim yılına hazırlık ödeneği ödenecek. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik imzasıyla yayımlanan genelgeye göre, 657 sayılı kanunun ilgili maddesi uyarınca verilecek hazırlık ödeneği 475 yeni lira olacak. Buna göre, öğretmen unvanlı kadrolarda görevli olup fiilen öğretmenlik yapanlar (İlköğretim ve okul müdürleri ile yardımcıları, cezaevi okullarında çalışan öğretmenler, yönetici, eğitim uzmanı ve eğitim uzman yardımcıları dahil, ilköğretim müfettişleri hariç) 475 yeni lira hazırlık ödeneği alacak.

hurhaber.com

En düşük Öğretmen maaşı ne kadar oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Memurlara verilecek ek ödemenin ardından en düşük memur maaşında kim ne kadar alacak

Memurlara verilecek ek ödemenin ardından en düşük memur maaşında kim ne kadar alacak

Memurlara verilecek ek ödemenin ardından en düşük memur maaşı 1119 YTL'ye, araştırma görevlisi maaşı ise 1553 YTL'ye çıktı. 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 3. Maddesi Uyarınca Memurlara yapılacak Ek Ödemeye İlişkin Bakanlar Kurulu Kararı, Resmi Gazetenin mükerrer sayısında yayımlanarak, 15 Ağustos 2008 tarihi itibariyle yürürlüğe girdi. Personele yapılacak ek ödeme, en yüksek...
  2. İşsizlik maaşı ne kadar

İşsizlik maaşı ne kadar

İşsizlik maaşı ne kadar ? Ve kaç aydır ?
  3. 2012 Memur Maaşları ne kadar oldu bigi var mı

2012 Memur Maaşları ne kadar oldu bigi var mı

Arkadaşlarım 2012 yılında memur maaşı ne kadar oldu, maaş zammı yada zamları hakkında bilgisi olan var mı ne kadar olacak biz gariban memurların maaşı ?
  4. 2012 en düşük memur maaşı ne kadar oldu ?

2012 en düşük memur maaşı ne kadar oldu ?

En düşük memur maaşı nekadar kaç lira ? Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, memur maaşlarında her 1 puanlık artışın bütçeye 1 milyar TL ilave yük getirdiğine işaret ederek “O ilave yük, ya borçlanma ya da ilave vergi demek. Vergileri artırarak, vatandaşa ilave bir yük çıkartmak istemiyoruz. Çünkü memur ve işçinin ilave zammının yükünü 75 milyon çekecek. Vergileri herkes ödüyor” dedi. Bütçeden...
  5. 2014 Öğretmen Maaşları Ne Kadar Olacak?

2014 Öğretmen Maaşları Ne Kadar Olacak?

2014 öğretmen maaşları, 2014 zamlı öğretmen maaşları, 2014 öğretmen maaşları ne olacak 2014 Yılına az bir zaman kala özellikle emekliler ve memurları maaşlarına zam gelip gelmiyeceği konusunda merak sardı. Hayat koşullarının oldukça ağır olduğu ülkemiz de birçok memur ne yazık ki ailesini geçindirmek de bile güçlük çekiyor. Melekler Mekanı.Com olarak herkesin insanca hak ettiği şekil de hayat...

Sayfayı Paylaş