gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

En duygusal diyaloglar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

duygusal diyaloglar -Bakar mısınız saatiniz kaç acaba? -ne kadar güzel sordunuz, içimi hoş bir duygu kapladı, bana bu hisleri yaşattığınız için teşekkürler..
    -manyak mısın kardeşim saat sorduk sadece
    -Lütfen,lütfen öyle demeyin beni son derece rencide ediyorsunuz
    -eee sanada rencidene şimdi..

-İyi günler beyefendi bir anket yapıyoruz katılmak ister misiniz?
    -sizin o güzel anketinize katılmak için ne kadar büyük bir istek duyuyorum anlatamam sanki tam şuramda dışarı çıkmak için çırpınan bir güvercin var.
    -eee buyrun şöyle kenara geçelim o zaman
    -hayatımda hiç kenarım olmadı benim.
    -anlıyorum.

-İMDAAAAAT!!! KAPKAÇCIII!!! HIRSIIIIZ!! YAKALAYIN!!!
    -Aman Allahım bu ne güzel kapıp kaçmadır böyle sanki kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi aaahh bir hoş oldum
    -kaçıyooo!! yakalayın şu iti!
    -durun yapmayın o bir sevgi kaynağı lütfen durun
    -şu salağı da yakalayın ortağı olabilir..

-Miyaaawww...
    -merhaba kedicik, sende benim gibi yalnızsın değil mi..
    -miyaawww..
    -seni anlıyorum kedicik o gözlerin,o kuyruğun,o kulakların aahhh keşke benim de kuyruğum olsa sen benden daha şanslısın..
    -miyaawww..
    -dur oynatma kuyruğunu öyle
    -miyaww...

-Sakın sesini çıkarma üzerinde telefon ve paraları ver bakalım hemen
    -aaahh gaspçı bey,yüzünüzde beliren nur için size varımı yoğumu verebilirim
    -ne nuru lan
    -aaah buyrun üzerimdeki herşey bu kadar
    -hehehhh aferin hadi şimdi toz ol burdan
    -teşekkürler

-Sınav 5 dakika sonra başlıyor,kalem-silgi alışverişi,kopya girişimi,öne arkaya sağa sola bakmak yasak..
    -aahh gözetmen hanım benim nacizhane bedenim bu sınavı kaldıramaycak galiba
    -çıkmak mı istiyorsun
    -evet çıkmak özgürlüğüme kavuşmak istiyorum biliyorum ki dışarda beni bekleyen harika bir yaşam var
    -atın şunu dışarı

-Hadeee bul karayı al parayı gel abicim bul karayı al parayı dikkatli izle
    -benim yüreğimi karalar bağlamış zaten karayı bulsam ne olacak
    -olur mu abicim yaa
    -aahh bana bazı nahoş olayları anımsattınız gitmek istiyorum
    -nereye yaa dur haydaa....

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: En duygusal diyaloglar
    heheh :) o kadara da pes

En duygusal diyaloglar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En duygusal avatarlar

En duygusal avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çiçeklerin en duygusalı...

Çiçeklerin en duygusalı...

Papatyanın duygusallığına hayrandır çoğu insan. Onun yapraklarında ararlar sevdiklerinin hislerini: Seviyor, sevmiyor, seviyor, sevmiyor. Ama sonuç değişmez genelde; zira küçücük de olsa bir yaprak bulunur aralarda ve papatya size her zaman sevildiğinizi müjdeler, gülerek. Papatyanın umut veren tavrında tek bir şey eksiktir aslında; renk. İşte hem renge hem umuda ihtiyacı...
  3. dünyanın en duygusal sözü

dünyanın en duygusal sözü

dünyanın en duygusal sözleri dünyanın en duygusal sözü Bana dünyanın en duygusal sözü yada sözlerinden bir kaç tane örnek verebilirseniz sevinirim.
  4. En Anlamlı Duygusal Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler istiyorum sizden benim için çok acil ve çok önemli umarım bir an önce isteğimi yerine getirirsiniz arkadaşlar
  5. En Duygusal Aşk Mektupları

En Duygusal Aşk Mektupları

aşk mektupları, duygusal aşk mektupları, aşk mektubu nasıl yazılır Eskiden ne cep telefonu vardı nede teknoloji bu kadar ilerlemişti. İnsanlar birbirlerine aşk mektupları yollarayarak duygularını kağıda döküp karşı tarafa öyle ifade ediyorlardı. Önceden bu kadar yaygın olan aşk mektuplarını günümüz de yinede uygulayan romantik aşıklar da var:) Sizlere en duygusal cümlelerden oluşan...

Sayfayı Paylaş