gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

En Efkarlı Sözler Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Efkarlı Mesajlar Kısa Efkarlı Sözler

Sevgili melekler, bu yazımızda en efkarlı sözleri, mesajları listeledik, sizlere sunuyıruz. İster msnden ister faceden paylaşın, efkarınızı dağıtın :tik:

-Kimseye Güvenip Yola Çıkmayacaksın Sonun benim gibi Ağlatıcı Ve acındırıcı olur, kimseye gönül bağlamayacaksın hayatın benimki gibi zehir olur...

-Bitiyor benim için bu gece hayat son kez gözlerine bakıp ağlamak isterdim sevdiğim..

-Bu sözlerim sevenden sevmeyene gelsin! ben Seni Severken gecenin Karanlığında Ağlarken Sen Sıcacık Duygularınla Benden Habersizce Yaşamayı Sevdin Sana olan Sevgimi hep görmemezlikten geLdin!

-Sonunda Ayrıldık beni Dertler içinde Bıraktın, istediğin oldu sonunda beni efkarlarımla başbaşa bırakıp dertlerimle ağlamaya mahkum ettin tebrik ediyorum seni..

-Seni sevdiğim Kadar öLümü Sevmedim, Senden önce bir öLümü Severdim Şimdi öLümü Daha çok Sevmeye Başladım Senden Sonra!

-Artık Savaşacak gücük Kalmadı Dertli içim efkarlı kalbim, Artık yaşama Hevesim kalmadı Sana Bu Sözlerim Sana Sevgiden Anlamayan Zalim insana..

-Çok zalimsin çok, beni bıraktın dertlerimle elimde şimdi koskoca bir boş kalp ve yarınları olmayan hayaller.

-Çok düşündüm seni silmeyi, çok düşündüm efkarlı gecelerimde senin adını silmeyi ama olmuyor gülüm bu kalp senin için atıyor olmuyor.

-Sen Olmayınca Yanımda Neler düşünüyorum bilmiyorum, Sen yokken yanımda hayat Dar geliyor Bana daralıyorum.

-Sana Hayatımı Adadım Sana gençliğimi düşünmeden verdim Ama Sen beni Sadece kullandın Zamanımı Bitirdin..

-Hayata karşı Duramıyorum Artık Dik Başım eğildi düşünme yeteneğim kalmadı hayat beni bir kçşeye attı, Adımada Aşk Acısı Yazdı..

-Uzak kaldım senden uzak, yaklaşamıyorum yanına heryer tuzak kalbine inanmıyorum artık yalan gözlerine bakamıyorum eskisi gibi herşeyin bir tuzak olmuş hayat benim için oyun olmuş sayende bunuda öğrendim..

-Sevdiğim Sendin Kime Gidebilirdim? Bir Senin için Bu hayatta Kendimden Geçerim Ya şimdi? Beni Dertlerimle Bir Odaya Mahkum Ettin bi haber yaşıyorum hayatı Sessiz ve Sensiz...

-Çıldırcakmış gibiyim içimde yığınla dert kalbimde sana karşı bir nefret efkarlıyım bu gece beni benden aldı felek...

-Nezaman Sordun Derdimi Neler Çektiğimi? Efkarlı Sevdam Deli Sevdam Hayata Tutunmaya Çalışıyorum Bir Yandan, Bırakma beni Deli Sevdam..

-Efkarlıyım Kalbim Dertler içinde Seninle unutmak isterdim bunları Sen yoksun yanımda Ağlıyorum yanlızca bekliyorum Seni bebeğim Efkarlığım yalnızlığa.

-Yoluma Dizildi Anılarım Nereye Baksam Senin Adın var, Geçirdiğimiz Güzel Anılarım Hatıtlarım üzülürüm Efkarlanırım...

-Dizlerimin üstüne çöktüm yalvarıyorum ALLAHıma Alsın bu Canımı Bu Efkar Fazla Bana Dayanamıyorum çıkmıyorsun Aklımdan..

-Yıprandım bittim kalmadı yaşamak için dermanım, gözlerine bakıp ağladım ama beni hiç anlamadın..

En Efkarlı Sözler Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efkarlı Sözler 2012

Efkarlı Sözler 2012

Efkarlı Sözler 2012 Selam millet Efkarlı Sözler arıyorum ben msn iletimde kullanacağım kısa da olabilir ama kesinlikle efkarlı olsun
  2. Güzel 2012 Efkarlı Sözler kısa

Güzel 2012 Efkarlı Sözler kısa

2012 Efkarlı Sözler kısa Güzel Efkarlı Sözler 2012 Son zamanlarda efkarlısınız ve bunu güzel sözlerle dile mi getirmek istiyor sunuz? O halde bu konuda biz sizlere bir nebzede olsa yardımcı olalım ve efkarınızı dağıtmasada dile getirecek yeni efkarlı sözler sunalım. Buyrun Melek'ler. Denizde esen rüzgar değilim ki efkarım sahile vursun. Evet acı çekiyorum, evet ulan evet onu...
  3. En güzel zehir sözler mesajlar

En güzel zehir sözler mesajlar

Zehir Mesajlar Kısa Zehir Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda misafirlerimizden birinin ricası üzerine sizlerlede kısa ve güzel zehir sözleri - zehir mesajları paylaşmak istedik. Zehir Sözler *Çürüdü kalbim sayende atmaz oldu hissedemiyorum bedenimde zehirledin yalan sevginle şimdi ağlıyorum seni düşündükçe. *Zehirli bir yıLan gibisin yaklaşma bana uzak dur sevgimden, ben...
  4. Efkarlı sözler

Efkarlı sözler

Ooof of efkarlıyım ve bunu en iyi dile getirecek facebook ta yada msn da paylaşacağım güzel efkarlı sözler arıyorum lütfen varsa paylaşın benimle noluuuur
  5. En Anlamlı Doğumgünü Sözleri Mesajları

En Anlamlı Doğumgünü Sözleri Mesajları

2014 doğumgünü sözleri, 2014 doğumgünü mesajları, anlamlı doğumgünü mesajları Sevdiğiniz eş, dost ve akrabalarınızın doğdukları gün olan doğum günlerini kutlamak için en anlamlı doğumgünü sözleri ve mesajları ile onları çok mutlu edebilirsiniz. 2014 Yılının anlamlı ve uzun doğumgünü sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari...

Sayfayı Paylaş