gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En Etkileyici Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

Aşk, çoğunlukta acı ve gözyaşı getirsede insana, bazen hüzünlerin yanı sıra büyük mutluluklar ve unutulmaz anlarda yaşatır. Aşka dair yazılmış yazılarda hep acı var olsada, o yaşanan acıların birde yok olduğu anlar vardır aslında... Evlilik teklifi anları... Meleklermekani.com olarak, bütün aşıkların, kavuşmasını diliyor ve bir yastıkta kocamaları ve aşklarının resmiyetini kılmaları için, en etkileyici evlilik teklifi sözleri sunuyoruz bu yazımızda :)

Atesim degil kulum olurmusun denizim degil dalgam olurmusun ilk aşkim degilsin affet ama son aşkim olurmusun.
    gunlerce dusundum, bır turlu acılma fırsatı bulamadım sana, demekkı kısmet buguneymıs, ılk ve son askım olmaya ne dersın?

Evet desen sevgınle dolarım senı kalbımın en guzel yerıne koyarım buram buram askın ıle kokarım gel senınle mutluluga varalım.

sana arkadaslık teklıf edecegım, senden hoslandıgımı ve hep senı dusundugumu dusunduysen aferım, dusunmedıysende dusun derım.

dunya olsam, gunesım olurmusun? gokyuzu olsam, mavı rengım olurmusun? denız olsam dalgalarım olurmusun? bır beden olsam, canım olurmusun? bır can olsam, hayatım olurmusun?

bulutların maviliğini ellerine,yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul edermisin?

gunlerce dusundum, bır turlu acılma fırsatı bulamadım sana, demekkı kısmet buguneymıs, ılk ve son askım olmaya ne dersın.

denızım degıl dalgam olurmusun? atesım degıl kulum olurmusun? ılk sevdıgım degılsın affet son sevdıgım olurmusun?

pardon senı rahatsız etmek ıstememıstım sadece dudagından opmek ıstedım tamam belkı pek ınce teklıf edemedım ama ben o bıldıgın romantıklerden dıılım sen yıne de karar ver soyle ıstıyorsun bence.

her sabah dogan ve her aksam batan gunesı, gece cıkan ayı, gunduz ve gece yagan yagmuru ve de hayatın tum guzellıklerını benımle bır omur boyu paylaşırmısın aşkım?

meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin ?

bulutların maviliğini ellerine,yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul edermisin?

gunlerce dusundum, bır turlu acılma fırsatı bulamadım sana, demekkı kısmet buguneymıs, ılk ve son askım olmaya ne dersın.

En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici mesajlar etkileyici mesajlar 2010 etkileyici sözler etkileyici mesajlar Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim • “Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.” br> •...
  2. En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri istiyorum sizden kızlar lütfen bana teklif sözlerini yazın
  3. En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları

En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları

Etkileyici Teklif Mesajları Teklif Etme Sözleri Ona çıkma mı teklif etmek istiyor sunuz? Ya da siz çıkıyorsunuz ama evlenme mi teklif etmek istiyor sunuz? O halde biz bu konuda size yardımcı olalım ve size en etkileyici teklif sözlerini sunalım. İsterseniz evlilik olarak değiştirebilirsiniz :) Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, Sevgilim desem ne dersin ?...
  4. En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri yazarsanız, bende sevdiğim kıza sizin yazdığınız teklif örneklerinden biriyle evlenme teklifi de ederim, Hem belki oda etkilenir de kabul eder bizde evleniriz:)
  5. Etkileyici ve en güzel sonbahar mesajları

Etkileyici ve en güzel sonbahar mesajları

etkileyici sonbahar mesajları en güzel sonbahar mesajları İnsan her gün aynı ruh haliyle olmuyor ne yazık ki... Kimi gün, bir çocuk gibi mutlu olmak istiyor ve belkide gerçekten de öyle mutlu oluyor. Kimi zamanda nedensiz bir şekilde kendini mutsuz hissediyor ve hüzünlü olmak istiyor. İŞte o hüzün günleri için, biz de sizlere en güzel sonbahar mesajları sunuyoruz Melek'ler. SANA...

Sayfayı Paylaş