gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En Etkileyici Çıkma Teklifleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En Etkileyici Çıkma Teklifleri yazarsanız, bende sevdiğim kıza sizin yazdığınız teklif örneklerinden biriyle evlenme teklifi de ederim, Hem belki oda etkilenir de kabul eder bizde evleniriz:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Etkileyici Çıkma Teklifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dini Çıkma Teklifleri

Dini Çıkma Teklifleri

-"Hayrunnisa, bu aksam benim evimde "cagri" filmini izlemeye ne dersin? Zemzem Kola ve saray krakerlerim de var..."ley: Abdullah: -"Fatma bu geceki ilahi konserine iki biletim var, gidelim mi?" Fatma: -"Hayirlisi olsun Abdullah... -"Hayrunisagül, ben ciddi bir iliski düsünüyorum, evlenmelik, söyle sen ne dersin?" -"Allah derim...
  2. Osmanlı Zamanında Çıkma Teklifi

Osmanlı Zamanında Çıkma Teklifi

osmanlı döneminde çıkma teklifi Osmanlı zamanında bir adam bir bayanın karşısına geçer der ki ; "-Ey dilberi rana! Ey tesadüf-ü müstesna! O mahrem suratınızı görünce size lahza-i kalpten sarsıldım... Niyetim acizane-i taciz etmek değildir.. Bilakis efkar-i umumiyede ufak bir aile bacası tüttürmektir.. Sözlerim sizi temin ve tatmin edecekse şayet zevc-i izdivacınıza talibim!.."...
  3. En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri istiyorum sizden kızlar lütfen bana teklif sözlerini yazın
  4. En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları

En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları

Etkileyici Teklif Mesajları Teklif Etme Sözleri Ona çıkma mı teklif etmek istiyor sunuz? Ya da siz çıkıyorsunuz ama evlenme mi teklif etmek istiyor sunuz? O halde biz bu konuda size yardımcı olalım ve size en etkileyici teklif sözlerini sunalım. İsterseniz evlilik olarak değiştirebilirsiniz :) Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, Sevgilim desem ne dersin ?...
  5. En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları Aşk, çoğunlukta acı ve gözyaşı getirsede insana, bazen hüzünlerin yanı sıra büyük mutluluklar ve unutulmaz anlarda yaşatır. Aşka dair yazılmış yazılarda hep acı var olsada, o yaşanan acıların birde yok olduğu anlar vardır aslında... Evlilik teklifi anları... Meleklermekani.com olarak, bütün aşıkların,...

Sayfayı Paylaş