gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

En Etkileyici Duygusal Aşk Şarkıları Listesi Buyrun

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; duygusal aşk şarkıları listesi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, müzik ruhun gıdası diye boşuna dememişler. Hüzünlendiğimizde müzik dinler, derdimize dertlenir, muslukları açıveririz. Sevindiğimizde hareketli ve neşeli bir parçayla neşemize neşe katarız. Sevdiklerimizi hatırladığımız parçalar olur ya da gidenleri hatırlatan. Velhasıl, müzik her zaman hayatımızdadır. En fazla belki birkaç gün uzak kalabiliriz. Çünkü ya gittiğimiz mağazada, avmde ya da bindiğimiz asansörde bile müzik bizimledir. Özel günlerimizi de müzik parçalarıyla hatırlarız, ilk dansımız, düğün müziğimiz, kına gecemiz. Eski zamanlarda bimarhane denilen yapılarda müzikle hasta tedavisi yapıldığını da hatırlarsak önemini daha iyi kavramış oluruz sanırım :)
    Bu sayfamızda sizlere duygusal aşk şarkılarından bazılarını liste halinde sizlere sunuyoruz. Lütfen siz de en sevdiğiniz duygusal parçaları buradan bizimle paylaşın :)

Ferhat Göçer – Biri Bana gelsin

Leman Sam – Gül güzeli

Rafet Elroman Senden Sonra

Barış Manço Gül bebeğim

Musatafa Ceceli Es

Funda Arar Senden öğrendim

Haluk Levent Ela gözlüm

Sezen Aksu Geri dön

Onur Akın Seni seviyorum

Nilüfer Kavak Yelleri

Gökhan Özen Ezberimsin

Sezen Aksu Git

Kıraç Yıkık

Aslı Güngör Ferhat Göçer -Dön gel yeter

Ayna Severek ayrılanlar

Keremcem Nerelere gideyim

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. aysel Elizade

aysel Elizade Forum Okuru

En Etkileyici Duygusal Aşk Şarkıları Listesi Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Aşk Sözleri - Etkileyici Sözler

En Güzel Aşk Sözleri - Etkileyici Sözler

en güzel face sözleri face için güzel sözler sözler sözleri aşk Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? * Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı. * Yanağına düşen kar...
  2. Duygusal şarkıların en başarılı isimlerinden Duygun Kalbime Yazdım şarkı sözü

Duygusal şarkıların en başarılı isimlerinden Duygun Kalbime Yazdım şarkı sözü

duygun kalbime yazdım duygusal şarkı sözleri kalbime yazdım yar sensiz olmayacak duygusal şarkıların sözleri şarkılar nasıl sensiz olur. (x2) Ardına bakmadan ayrıldın seviyorum diye kandırdın Ömrümü gül gibi soldurdun ama… Gönlüme yazdım yar sensiz olmayacak. Sen hiç uğraşma yar bu yara hiç kapanmayacak Mutsuzluk sonum olur yaşamak bana haram olur.. Ardına bakmadan ayrıldın seviyorum...
  3. En etkileyici en güzel aşk sözleri bayılacaksınız :)

En etkileyici en güzel aşk sözleri bayılacaksınız :)

aşk resimleri aşk resmi en güzel sözleri en güzel resimler etkileyici aşk sözleri, sevgiliye aşk sözcükleri, 2011 sevgiliye aşk sözleri, Sevgilinize, aşkınıza, facede arkadaşlarınıza yada msn nickinizde güzel aşk sözleri olsun istiyorsanız sizlere en yeni ve güzel etkileyici aşk sözlerinden bazılarını paylaşıyorum. Bu sözlerden dilediğinizi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Gönlüme...
  4. En İyi Aşk Filmleri Listesi

En İyi Aşk Filmleri Listesi

En İyi Aşk Filmleri En İyi Aşk Filmleri Hangileri Tabi ki zevkler ve renkler tartışılamaz melekler :) Ancak şöyle bir genelleme yapıldığında internette en çok beğenilen ve izlenen aşk filmleri sıralamasına belli başlı filmler girmiş. Şimdi biz bu filmlerin isimnlerini sizlerle paylaşacağız. Yalnız sizin de eklemek istedikleriniz varsa ekleyin, izlemeyenler izlesin :tik: - Melekler Şehri...
  5. En Duygusal Aşk Mektupları

En Duygusal Aşk Mektupları

aşk mektupları, duygusal aşk mektupları, aşk mektubu nasıl yazılır Eskiden ne cep telefonu vardı nede teknoloji bu kadar ilerlemişti. İnsanlar birbirlerine aşk mektupları yollarayarak duygularını kağıda döküp karşı tarafa öyle ifade ediyorlardı. Önceden bu kadar yaygın olan aşk mektuplarını günümüz de yinede uygulayan romantik aşıklar da var:) Sizlere en duygusal cümlelerden oluşan...

Sayfayı Paylaş