gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En etkileyici en çok tercih ettiğiniz parfüm yada parfümler neler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selaaaam, ben kendime süper ötesi etkileyici ve kızların en çok tercih ettiği bir parfüm almak istiyorum. Ten rengi önemli ise beyaz tenliyim arkadaşlarım. En çok kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz parfüm fikirlerine ihtiyacım var hangisini alayım ? Not : Çok pahallı olmasın :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

En etkileyici en çok tercih ettiğiniz parfüm yada parfümler neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÇocukLuğunuzun En Çok ÖzLediğiniz Yanı Nedir?

ÇocukLuğunuzun En Çok ÖzLediğiniz Yanı Nedir?

:melek:Ahh çocukluğum... dediğiniz olmuştur bir kere değil mi? en çok neyi özlersiniz şöylee bir geriye baktığınızda en çok nerelere gitmek istersiniz..buyrun arkadaşlar yorum yazarsanız sevinirim merak ediyorum
  2. En çok kullandığınız tercih ettiğiniz kozmetik markası nedir?

En çok kullandığınız tercih ettiğiniz kozmetik markası nedir?

en iyi kozmetik markaları en iyi kozmetik markası kozmetikte markalar markaları kaliteli Bayanların vazgeçemediği bazı kozmetik markaları var. Genelde bu markanın ürünleri daha çok tercih edilir peki ya siz hangi markanın hangi ürününü sebebleriyle birlikte yazarsanız hep birlikte fikir alışverişi de yapmış oluruz melekler:tik:
  3. En Etkileyici Hediyeler neler?

En Etkileyici Hediyeler neler?

En Etkileyici Hediyeler nelerdir sizce onu etkilemek için ne tarz bir hediye almam lazım, lütfen yardım!
  4. En Çok Etkileyici Hediye Çeşitleri

En Çok Etkileyici Hediye Çeşitleri

En Etkileyici Hediye Çeşitleri En Etkileyici Hediyeler Neler Şüphesiz ki, hepimiz, hediye almayı çok severiz. İsteriz ki, sevdiklerimiz bize özel günlerde bir hediye alsın ya da içinden gelsin alsın, yeter ki adı hediye olsun, şeklinin fiyatının hiçbir önemi yok:) Daha önce sizlere anneler gününde alınacak hediyeler konusunu açmış ve bunun yanı sıra bir de evlilik yıldönümü hediye...
  5. Ünlülerin En Çok Tercih Ettiği Saç Modelleri 2014

Ünlülerin En Çok Tercih Ettiği Saç Modelleri 2014

ünlülerin saç modelleri, ünlülerin saçları, 2014 saç modelleri Sevgili melekler, aktrist ya da şarkıcı olsun onları sadece yaptıkları iş nedeniyle takip etmiyoruz. Pek çoğumuz ünlülerin bakımları, güzellikleri ve şıklıklarıyla da ilgileniyoruz. Sürekli göz önünde ve hayran kitlesi bulunan bu güzellerin trendleri takip etmeleri de kaçınılmaz oluyor. 2014 yılına girdiğimizden bu senenin saç...

Sayfayı Paylaş