gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En Etkileyici Güzel Sözler olsa da yazsak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En Etkileyici Güzel Sözler lazım da bana şayet En Etkileyici Güzel Sözler yazan olursa bana çok yardımcı olabilir ve sevindirir beni :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Etkileyici Güzel Sözler olsa da yazsak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici güzel sözler

etkileyici güzel sözler

filosof sozleri filosof sözleri filosofi sözler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes...
  2. En Güzel Aşk Sözleri - Etkileyici Sözler

En Güzel Aşk Sözleri - Etkileyici Sözler

en güzel face sözleri face için güzel sözler sözler sözleri aşk Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? * Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı. * Yanağına düşen kar...
  3. En güzel etkileyici sözler

En güzel etkileyici sözler

etkileyici sözler etkileyici sorular güzel sözler en güzel en sorular En güzel etkileyici sözlerle karşınızdakinin kalbini fethedebilir ona sevgi sözcüklerinizi haykırabilirsiniz=) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve...
  4. En etkileyici en güzel aşk sözleri bayılacaksınız :)

En etkileyici en güzel aşk sözleri bayılacaksınız :)

aşk resimleri aşk resmi en güzel sözleri en güzel resimler etkileyici aşk sözleri, sevgiliye aşk sözcükleri, 2011 sevgiliye aşk sözleri, Sevgilinize, aşkınıza, facede arkadaşlarınıza yada msn nickinizde güzel aşk sözleri olsun istiyorsanız sizlere en yeni ve güzel etkileyici aşk sözlerinden bazılarını paylaşıyorum. Bu sözlerden dilediğinizi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Gönlüme...
  5. Sevenler için En Güzel Etkileyici Sözler

Sevenler için En Güzel Etkileyici Sözler

En Etkileyici Sözler, En Güzel Etkileyici Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda aşık arkadaşlarımız için, birbirinden güzel aşk sözleri sunuyor ve sevdiğini etkilemek isteyenleri bu yazımızda ki en güzel etkileyici sözler ile başbaşa bırakıyoruz. Hayata Bir Adım daha yaklaştım Seninle, Tutnca Ellerini hayata Bağlanırım Sevgilim, Sen hayatı Bana öğrettin Kalbime Sevmeyi...

Sayfayı Paylaş