gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

En Faydalı Güzellik Ürünleri Hangileri?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

güzellik ürünler güzellik malzemeleri

Sevgili melekler, evimizde kullandığımız pek çok güzellik ve makyaj ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını hergün elimize almamıza rağmen bazılarının da haftalar geçse de yüzüne bakmayız. Peki siz en çok hangi güzellik ürününü kullanıyoruz? En işe yarar güzellik ve makyaj ürünü sizce hangisi?

Cımbız

Cımbızı hepimiz biliriz peki kaş almak dışında ne işe yarar? Vücudunuzda, yüzünüzün herhangi bir yerinde istenmeyen bir tüy olduğunda yardımınıza yine cımbız koşar!

Gözenek temizleyici (yüz kesesi)

Bu silikondan yapılmış şey gözeneklerinizi temizlemek ve yüzünüzdeki ölü derilerden kurtulmak için ideal! Üstelik silikon ve esnek yapısı yüzünüze zarar vermenizi imkansız kılıyor.

Çift taraflı kaş fırçası

Bu, her kadının makyaj çantasında bulunmalı. Bu fırça ile kaşlarınızı tarayarak hem düz durmalarını, hem de aşağı bakmamalarını sağlayabilirsiniz. Eğer bu fırçadan bulamıyorsanız, bir diş fırçası da size yardımcı olacaktır.

Kurutma kağıdı

Eğer yağlı ya da karma bir cilde sahipseniz bu ürün hayatınızı kurtaracak. Tek yapmanız gereken daima çantanızda bulundurmak. Üstelik bu kağıtlar sayesinde yüzünüzdeki parlamanın da önüne geçeceksiniz.

Çift taraflı far fırçası

Bu fırça sayesinde hem göz makyajınızı rahatça uygularsınız, hem de iki farklı ucu üst ve alt göz kapaklarınızda kullanarak, makyajınızı daha güzelleştirebilirsiniz.

Kirpik kıvırıcı

Kirpiklerinizin öne çıkmasını istiyorsanız, bu kıvırıcı sizin en iyi dostunuz olacak.

Sünger

Pek çok çeşide sahip süngerlerden işinize yarayanı bularak işe başlayın. Süngerleri fondöten, kapatıcı hatta far bile sürerken kullanabilirsiniz.

Kaş şekillendirici makas

Sadece kaşlarınızı şekillendirmeniz için yapılmış olan bu makas sayesinde kaşlarınızı fazla kısaltmaktan korkmadan düzeltebilirsiniz.

Ponza taşı

Ayaklarınızı yumuşacık yapacak olan bu taştan mutlaka bir tane edinin. Bu taş sayesinde ayağınızdaki çatlaklardan ve ölü derilerden kurtulacaksınız.

Isıtıcılı kirpik kıvırıcı

Eğer kirpiklerinizin çok uzun süre kıvrık ve güzel durmasını istiyorsanız bu kıvırıcılara bir şans tanıyın.

Kaş fırçası

Kaşlarınızın arası boşsa ve far ya da kaş boyaları ile dolduruyorsanız, kaş fırçası edinmenizi öneririz. Far sürerkten kullanılan fırçalara benzeyen bu kaş fırçası sayesinde kaşlarınızın arasını çok daha doğal bir şekilde dolduracaksınız.

En Faydalı Güzellik Ürünleri Hangileri? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sağlıklı saçlar için hangi saç bakım ürünleri faydalıdır

sağlıklı saçlar için hangi saç bakım ürünleri faydalıdır

Banyomuzda birçok saç ürünü bulunur. Bunları ko*kuları, ambalajları, promosyonları gibi değişik sebeplerden satın alırız. Ancak tüm bu ürünlere neden ihtiyaç duyduğunuzu biliyor musunuz? Şampuanlar Şampuansız saçlarınızın nasıl görüneceğini bir düşünün. Havada uçuşan toz toprak içinde, kafa derinizin ürettiği yağ*larla ve kullandığınız şekillendiricilerle, yıkanmamış saçlar matiaşır, yağlanır...
  2. En Faydalı Gıdalar hangi besinlerdir acaba?

En Faydalı Gıdalar hangi besinlerdir acaba?

Ben artık bir karar verdim çocuklarımın ve eşimin sağlığı için mutfakta bilinçli olmak istiyorum ve onlara besin değeri yüksek olan faydalı gıdalar yedirmek istiyorum acaba aranızdan En Faydalı Gıdalar hangi gıdalardır bilen var mı?
  3. En Faydalı İphone Uygulamaları hangileri

En Faydalı İphone Uygulamaları hangileri

Merhaba arkadaşlar sizden şayet bilgi sahibiyseniz En Faydalı İphone Uygulamaları hakkında bilgi istiyorum. Evet 2012 En Faydalı İphone Uygulaması sizce hangisi?
  4. En Faydalı Kuruyemişler hangileri

En Faydalı Kuruyemişler hangileri

Kızlar kuruyemişler hayatımızın keyif dolu anlarını süsler sinema filmi izlerken en sevdiğimiz diziyi seyrederken kaselerde ellerimizde kuruyemişler çatır çutur yeriz peki En Faydalı Kuruyemişler hangileri biliyor muyuz? Bilen varsa yazsın En Faydalı Kuruyemişler nedir diye.
  5. En Faydalı Şifalı Bitkiler hangileridir

En Faydalı Şifalı Bitkiler hangileridir

Son günlerde biraz değişik bir alışkanlığım oldu şifalı bitkilere merak sardım insan araştırınca bitkilerin ne kadar da çok şifası olduğunu görüyor. Sizden bu sayfadan benim için En Faydalı Şifalı Bitkiler hangileridir diye yazmanızı rica ediyorum arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş