gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En Faydalı Nazar Duası da yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nazara inanır mısınız bilmem ama ben çok inanırım ve yıldızımın da düşük olduğunu düşünüyorum çünkü emin olun birinin bana nazar ettiğinden şüphelendiğim an bir şeyler olur bana ya kaza geçiririm ya da hasta olurum bunlar için sizden En Faydalı Nazar Duası yazmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

En Faydalı Nazar Duası da yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu da erkeklerin duası...

Bu da erkeklerin duası...

Elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn Allahım karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allahım o aldatmasın ben aldatayım benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım Amin
  2. En Etkileyici Güzel Sözler olsa da yazsak

En Etkileyici Güzel Sözler olsa da yazsak

En Etkileyici Güzel Sözler lazım da bana şayet En Etkileyici Güzel Sözler yazan olursa bana çok yardımcı olabilir ve sevindirir beni :)
  3. En Faydalı Meyve Hangisi yazın lütfen

En Faydalı Meyve Hangisi yazın lütfen

Arkadaşlar ben meyve hastasıyım her hafta sebzeden çok pazardan meyve alıyorum çocuklarımda çok seviyor ama bilinçli bir meyve tüketimi için sizden En Faydalı Meyve Hangisi diye bilgi rica ediyorum.
  4. Peygamberimizin Okuduğu En Faydalı Nazar Duası Burada

Peygamberimizin Okuduğu En Faydalı Nazar Duası Burada

Faydalı Nazar Duası En Faydalı Nazar Duaları İslamiyette nazar haktır melekeler, bunu hepimiz biliyoruz. Nazara karşı yapmamız gereken bol bol dua etmek :) Nazar değmesine karşı edebileceğiniz dualar içinde en faydalı nazar duası hangisi diye merak ediyorsanız, buyrun en faydalı nazar duası makalemizde.. :) Resûl-i Ekrem Efendimiz, torunları Hasan ve Hüseyin (r.a.)'e, nazar değmesin diye...
  5. nazar duası yazarmısınız

nazar duası yazarmısınız

Selamlar arkadaşlar. Çok nazara geldiğimi düşünüyorum ve nazar duası okumak istiyorum kendime .Sanırım Peygamber Efendimizin varmış nazar duası bilen varmı ?

Sayfayı Paylaş