gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En fazla dövmeli adam

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

dövmeli adam dünyanın en dövmeli adamı dünyanın en çok adamı En fazla dövmeli adam
    UK' dan Lucky Rich vücüdunun %99,9 una dövme yaptırarak bu rekoru kırmıştır.
    şimdi bu %0,1 lik kısım ise kulaklarının içi ve ayak parmaklarının arasında kalan yerler
    bu dövmeler için yaklaşık 7000$ para harcamış.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

En fazla dövmeli adam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En fazla dövmeli kadın

En fazla dövmeli kadın

tangalı kadınlar dövmeli kadın dövmeli kadınlar tangalı kadın resimleri resimleri En fazla dövmeli kadın kanada' dan Krystyne Kolorful ve Amerikan' dan Julia Gnuse (resimdeki) bu rekoru paylaşıyorlar. Krystyne yaklaşık olarak 15000$ harcamış ve 10 yılda tamamlamış. Julia ise porfiri hastalığının etkilerini gizlemek için dövme yaptırdığını söylemiş
  2. Dünyanın en uzun adamı

Dünyanın en uzun adamı

Dünyanın en uzun adamı USA' da 1940 da ölçülen Robert Pershing Wadlow' un boyu 2,72m imiş. kilosu da 222,71 kg imiş.
  3. Dünyanın en kıllı adamı

Dünyanın en kıllı adamı

kılsız adam dünyanın en kıllı adamı dünyanın en büyük ayaklı adamı uzun ayaklı büyük ağızlı 2002'DE DÜNYANIN EN KILLI ADAMI OLARAK GUİNNES REKORLAR KİTABI'NA GİREN YU ZHENHUAN, BÜTÜN GÜNÜNÜ ARKADAŞLIK SİTELERİNDE GEÇİRİYOR... ÇİN'İN ŞANGHAY KENTİNDE YAŞAYAN YU, ROCK MÜZİK ŞARKICILIĞI YAPIYOR. 29 YAŞINDAKİ YU'NUN ÇİN'DEKİ LAKABI; 'KİNG KONG' BÜTÜN VÜCUDUNUN KILLARLA KAPLI OLMASI...
  4. Dövmeli Çoraplar

Dövmeli Çoraplar

dövmeli çoraplar Dövmeyi severmisiniz?O zaman bu çoraplar tam size göre saatlerce oturup dövme yaptıracağınıza bu çoraplardan giyin:D
  5. En Fazla İçimde Ölürsün...

En Fazla İçimde Ölürsün...

ıÜü En fazla içimde ölürsün Cesedini sürüklerim gittiğim her yere Kızıl sonbaharım Hangi aşk kendi fırtınasına dayanabildi Ellerimde çoğul bir gölge kuşu Adının arkasına basmadan yürüdüm Alnımda birikti çizikler Adımdan çıkardım aklımı Aklımsız kaldım Neylersin İnsanız Ne yapsak eksiğiz işte Ölüme ayarlı saatiz En fazla içimde ölürsün Sorarım Şiir papirüslerinin hangi köşesine...

Sayfayı Paylaş