gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En fazla dövmeli kadın

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tangalı kadınlar dövmeli kadın dövmeli kadınlar tangalı kadın resimleri resimleri En fazla dövmeli kadın
    kanada' dan Krystyne Kolorful ve Amerikan' dan Julia Gnuse (resimdeki) bu rekoru paylaşıyorlar.
    Krystyne yaklaşık olarak 15000$ harcamış ve 10 yılda tamamlamış.
    Julia ise porfiri hastalığının etkilerini gizlemek için dövme yaptırdığını söylemiş

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

En fazla dövmeli kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinlarin Bİr Yilda Hamİlelİk Şansi En Fazla Ne Zamandir? Özel GÜn Hesaplanabİlİr Mİ

Kadinlarin Bİr Yilda Hamİlelİk Şansi En Fazla Ne Zamandir? Özel GÜn Hesaplanabİlİr Mİ

sperm kaç saat yaşar sperm rahimde kaç gün yaşar spermler ne kadar ne kadar gün KADINLARIN BİR YILDA HAMİLELİK ŞANSI EN FAZLA NE ZAMANDIR? ÖZEL GÜN HESAPLANABİLİR Mİ? Bir yılda hamilelik şansı, kabaca 35 yaşından genç kadınlarda yüzde 80’dir. O nedenle 35 yaşından genç çiftlerde 1 yıldan önce hamilelik oluşmamışsa paniğe kapılmamalarını tavsiye ediyoruz çünkü yüzde 80’i hamile kalır....
  2. Emziren kadın ayda en fazla 2 kilo vermeli

Emziren kadın ayda en fazla 2 kilo vermeli

emziren kadın diyeti emziren kadınlar için diyet kadınlarda diyet emzikli kadın diyeti bayanlar için Anne sütünün verimi, bebek için çok önemli. Bebeğini emziren anne, ne iki kişilik yemeli, ne de hızla kilo vermeye çalışıp diyet yapmalı... Anne sütü doğadaki en değerli besindir. İlk altı ay süresince bebeği her ağladığında emzirmek ve ona anne sütünden başka besin vermemek etkin süt...
  3. En fazla dövmeli adam

En fazla dövmeli adam

dövmeli adam dünyanın en dövmeli adamı dünyanın en çok adamı En fazla dövmeli adam UK' dan Lucky Rich vücüdunun %99,9 una dövme yaptırarak bu rekoru kırmıştır. şimdi bu %0,1 lik kısım ise kulaklarının içi ve ayak parmaklarının arasında kalan yerler bu dövmeler için yaklaşık 7000$ para harcamış.
  4. En Fazla İçimde Ölürsün...

En Fazla İçimde Ölürsün...

ıÜü En fazla içimde ölürsün Cesedini sürüklerim gittiğim her yere Kızıl sonbaharım Hangi aşk kendi fırtınasına dayanabildi Ellerimde çoğul bir gölge kuşu Adının arkasına basmadan yürüdüm Alnımda birikti çizikler Adımdan çıkardım aklımı Aklımsız kaldım Neylersin İnsanız Ne yapsak eksiğiz işte Ölüme ayarlı saatiz En fazla içimde ölürsün Sorarım Şiir papirüslerinin hangi köşesine...
  5. fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

ilgisiz erkek rüyada ilgisizlik 3 aydır birlikte oldugum terazi burcu ama özellikleri daha cok basak a yakın sevgilim ve ben aslan burcu.. en bastan beri ilgisizliginden dolayı ayrılıyorum sonra dayanamayıp birlesiyorum konusunca birkac gün düzeliyor ama sonra yine basa dönüyoruz. ben aramasam aramaz,görüselim demesem görüsmez,görüsünce gözleri hep üzerimde ellerimi bir an olsun...

Sayfayı Paylaş