En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır lütfen acil cevap verin!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır Selam arkadaşlar benim rapor almam lazım ama en fazla kaç gün rapor alınabilir bunu çok merak ediyorum, bu konuda bilgi verir misiniz bana:?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Fazla Kaç Gün Rapor Alabilir
    Kaç Güne Kadar Rapor Alınabilir

— İstirahat raporlarının Sosyal Güvenlik Kurumu sözleşmeli sağlık hizmeti sunucuları tarafından düzenlenmesi şarttır. Kurumla sözleşmesiz sağlık hizmeti sunucuları tarafından verilen ve istirahat süresi 10 günü geçmeyen raporlar, Kurumla sözleşmeli resmî sağlık hizmeti sunucusu hekimi tarafından, 10 günü aşan raporlar ise Kurumla sözleşmeli resmî sağlık hizmeti sunucusu sağlık kurulunca onandığı takdirde geçerli olur.

— Ayaktan tedavilerde sigortalıya tek hekim raporu ile bir defada en çok 10 gün istirahat verilebilir. İstirahat sonrasında kontrol muayenesi raporda belirtilmiş ise toplam süre yirmi günü geçmemek kaydı ile istirahat uzatılabilir. Yirmi günü aşan istirahat raporları sağlık kurulunca verilir. Sağlık kurulunun ilk vereceği istirahat süresi sigortalının tedavi altına alındığı tarihten başlamak üzere altı ayı geçemez. Tedaviye devam edilmesi hâlinde malullük hâlinin önlenebileceği veya önemli oranda azaltılabileceği sağlık kurulu raporu ile tespit edilirse bu süre uzatılır.

— Sigortalılara bir takvim yılı içinde tek hekim tarafından ayaktan tedavilerde verilecek istirahat sürelerinin toplamı kırk günü geçemez. Bu süreyi geçen istirahat raporları sağlık kurulunca verilir.

— Sosyal Güvenlik Kurumunca yetki tanınan işyeri hekimi bir kerede en fazla 2 gün istirahat verebilir.

— İstirahat raporlarında sigortalının çalışıp çalışamayacağı veya kontrol muayenesinin yapılıp yapılmayacağı hususu belirtilir. İstirahat raporunun bir nüshası işyerlerine ibraz edilmesi için sigortalılara verilmek, bir nüshası Kuruma gönderilmek üzere en az iki nüsha olarak düzenlenir.

En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır lütfen acil cevap verin! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hamişler acil cevap lütfen

bugün regl olmam gerekiyordu olmadım.reglim düzenli olmasına rağmen hiç belirti yok.kasıklarımda şiddetli batma var.hamilemiyim lütfen hamişler bana cevap yazın.
  2. lütfen cevap verin

arkadaşlar ben 27 sinde adet oldum ancak,her zamankinden çok farklı olarak.Bu kez adet belirtilerini hiç yaşamadım 26sı gece biraz kanama geldi diğerlerine göre daha farklı renkte..ilk gün biraz kanama geldi ama diğer günlerde yok denecek kadar az..bi ara hiç kanama gelmedi daha sonra biraz daha geldi..İlk gün geldiği renkte..Kahverenginin daha açık tonunda..Bitti diye düşünürken 1 damla kadar...
  3. acil cevap lütfen !

mrb . ben nişanlıyım ve nişanlımla yumurtlama dönemimde birlikte oldum adetim 3 gün gecikti mide bulantım arada bi kasık ağrılarım göz kararmaları ve sık sık idrara çıkma hissi daha doğrusu çıkma sizce normal bir gecikmemidir yoksa hamile olabilirmiyim?
  4. Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen bu konuda bilir kişiler varsa bana cevap versin, ben doğumdan çok tırsıyorum çok acıyormuş insanın canı:S
  5. Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak lütfen cevap verin

Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak bu konuda bilgisi olan var mı acaba aranızda?
  6. Acil cevap verin hamilemiyim ben?

ben kan testi yaptırdım 0.21 çıktı sizce hamile olma ihtimalim varmı?
  7. Doğal Bağışıklık Nedir lütfen cevap verin

Doğal Bağışıklık Nedir bilen var mı acaba Doğal Bağışıklığin ne olduğunu, varsa bana yazsın cevabını
  8. Akşam Lisesi Nedir lütfen cevap verin

Akşam Lisesi Nedir bu konuda kim ne biliyorsa bildiklerini bana da yazabilir mi acaba?
  9. Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Regl Döneminde Gebe Kalınır mı lütfen çok acil cevap verin bu benim için çok önemli sizlere olayın detaylarını anlatamıyorum anlatmakta istemiyorum ama sadece bana bir abla olarak şunu söyleyin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı ?
  10. Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Merhaba sizden bir konuda yardım ve öneri istiyorum Gebelikte Üçlü Test Nedir bu konuda acilen bilgi edinmem lazım dr benden üçlü test istedi :S
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. acilden kaç gün rapor alınır

,
  2. hamilelikte kaç gün rapor alabilir

,
  3. acilden en fazla kaç gün rapor alınır 2015

,
  4. acilden en fazla kac gun rapor alinir,
  5. hamileyken kaç gün rapor alınır,
  6. hamileler kacgun rapor alabilir,