gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

en gıcık durumlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

en gıcık durumlar 1 - Bir şey tamir ederken elin tamamen yağlandığında burnun kaşınır. 2 - Yere düşürdüğün bir bozuk para veya bir küçük vida ulaşılması en zor yere yuvarlanır.
    3 - İnsanların seni seyretme olasılığı düştüğün komik durum ile doğru orantılıdır.
    4 - Yanlış numara çevirdiğinde çevrilen numara kesinlikle meşgul değildir.
    5 - Patronuna lastiğin patladığı için geç kaldığını söylediğinde ertesi gün lastiğin gerçekten patlar.
    6 - Gır-gır geçmeye başladığın anda patron kapıda görünür.
    7 - Sıkışık trafikte şerit değiştirdiğinde, terk ettiğin şerit daha hızlı akmaya başlar.(her zaman)
    8 - Duşa girip ıslandığında telefon çalar.
    9 - Birileri ile karşılaşma ihtimalin, görünmek istemediğin zaman en üst düzeydedir.
    10 - Bir makinenin çalışmadığını ispat etmen gerektiğinde kesin çalışır.
    11 - Kaşıntının şiddeti ulaşma zorluğun ile doğru orantılıdır.
    12 - Sinemada sıranın ortasında oturanlar salona en son girerler.
    13 - Üzerine yağ-reçel sürülmüş bir ekmek kesinlikle en pahalı halıya ve yüzüstü düşer.
    14 - Ayağınıza tam oturan bir ayakkabı kesinlikle mağazadaki ayakkabıların en çirkinidir.
    15 - Herhangi bir şeyi beğendiğinizde derhal üretimden kaldırılır.

2. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    4 - Yanlış numara çevirdiğinde çevrilen numara kesinlikle meşgul değildir. 8 - Duşa girip ıslandığında telefon çalar.

hem gıcık hem sinir bozucu durumLar....
    hep öyLe oLuyor gerçektende...

3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    doğru valla :D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen vallahi yaa bu kadar olur :)

en gıcık durumlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gIcIk PaTrOn

gIcIk PaTrOn

işçi : patron bugun izin verebilirmisin biraz işlerim varda... patron : Demek bir gün izin istiyorsun. Gel ne istediğine beraberce bir göz atalım. Bir yılda 365 gün var. Bir yılda 52 hafta olduğuna ve sen her hafta 2 gün izinli olduğuna göre geriye 261 gün kalıyor. Her gün 16 saati işyeri dışında geçirdiğine göre ki bu 170 gün ediyor, geriye 91 gün kalıyor. Her gün 30 dakika kahve...
  2. SERTAB ERENER'İ En Gıcık Eden Soru Hangisi

SERTAB ERENER'İ En Gıcık Eden Soru Hangisi

CNN TÜRK'TE YAYINLANAN 'KÜRŞAT BAŞAR'LA' PROGRAMINA ÖNCEKİ GÜN KONUK OLAN SERTAB ERENER, KENDİSİNİ EN GICIK EDEN SORUYU AÇIKLADI. Programda bütün artistlere, ressamlara ve müzisyenlere 'Niye böyle yaptın?', 'Niye müzik yapıyorsun?' gibi sorular sorulduğunu anlattı ve sonra da, 'Bunlar beni dünyanın en gıcık eden soruları' dedi.
  3. Gıcık espriler

Gıcık espriler

gıcık duvar yazıları gıcık espriler erkekleri eden nickler erkeklere nickler eden Hangi tene krem sürülmez? Antene Trenler ne zaman üşürler? Haydutlar soyduğu zaman Hangi piller patlar? Torpiller Kirpiler nasıl oyun oynarlar? Çok dikkatli Buzdolabına giren sineğe ne olur? Yazık olur Domates nasıl kızarır? Yüzüne tokat atınca Deniz niçin tuzlu olur? Balıklar kokmasın...
  4. gıcık oldum ona

gıcık oldum ona

:fırtına:mekanda gıcık olduğunuz ve şikayet ettikleriniz vardır ........... şu meleğin şununa bununa gıcık oldum diyorsanız buyrun..... acaba bana gıcık olan var mı merak ettim :D :D :fırtına:
  5. Eşinizin Söylediği ve Sizin En Gıcık Olduğunuz Laf Nedir?

Eşinizin Söylediği ve Sizin En Gıcık Olduğunuz Laf Nedir?

Melekler, elbette ki eşlerimizi anlayışla karşılaşıyoruz. Sabahtan akşama kadar bir geçim derdi peşinde yoruluyorlar ancak biz de eve geldiklerinde iki çift tatlı söz ve bir tebessüm istiyoruz, elbette ki onun için de ellerinden geleni yapıyorlar ama bir an gelip o sözü söylediklerinde sigortalarımız atıyor. Peki hangi sözü ? İşte bu sorunun cevabı sizde :D:D Eşinizin en sinir olduğunuz lafı...

Sayfayı Paylaş