gebe
  1. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

En gösterişli böcekler

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. zelal0903

zelal0903 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: En gösterişli böcekler
    gercekten cok ilgincler hic bu kadar yakin gormemistim ellerine saglik ablacim

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok hoşlar sanki elle çizilip boyanmışlar ellerine sağlık canım

4. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rica ed. yakindan böyle guzel ve renkli gozukuyolardir,ama yinede adi üstünde böcek ne kadar sevimli olabilirlerki:)

En gösterişli böcekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Büyük Böceği Bulundu

Dünyanın En Büyük Böceği Bulundu

Endonezya'nın Borneo adasında dünyanın en büyük böceği bulundu. İngiliz bilim adamları, Endonezyalı bir köylü tarafından bulunan böceğin 56,6 cm olduğunu belirttiler. Neredeyse bir insan kolu uzunluğundaki böcek, daha önceki rekorun sahibi, Malezya'da bulunan ve "P. serratipes" adı verilen böcekten daha uzun. Sadece gövdesi 35,7 cm gelen böcek, bacakları olmadan, "P....
  2. Dünyanın en büyük böceği bulundu

Dünyanın en büyük böceği bulundu

en büyük böcek türü büyü böceği büyük böcek türleri dünyanın en böceği video türleri resimleri İngiliz bilim adamları, Endonezyalı bir köylü tarafından bulunan böceğin 56,6 cm olduğunu belirttiler. Neredeyse bir insan kolu uzunluğundaki böcek, daha önceki rekorun sahibi, Malezya’da bulunan ve “P. serratipes” adı verilen böcekten daha uzun. Sadece gövdesi 35,7 cm gelen böcek, bacakları...
  3. en güçlü böcek

en güçlü böcek

bu böceğin adı tezek böceği yani b.. böceği gerisini siz bulun:piha::piha::piha: LONDRA (A.A) - İngiliz ve Avustralyalı bilim adamlarının yaptığı araştırma, bu böceğin ağırlığının 1141 katını çekebildiğini gösterdi. Bu rakam, 70 kilo gelen bir kişinin örneğin 6 adet çift katlı otobüsün toplam ağırlığı olan 80 ton çekmesi anlamına geliyor.
  4. En Gösterişli Gelinlik Modelleri

En Gösterişli Gelinlik Modelleri

En Gösterişli Gelinlik Modelleri lazım bana çünkü kısmetse bu yaz evleniyorum gelinliğim çok gösterişli olsun istiyorum.
  5. En Gösterişli Abiyeler

En Gösterişli Abiyeler

En Gösterişli Abiyeler de paylaşırsanız beni çok sevindirmiş olursunuz çünkü abiye almak istiyorum ama gösterişli olsun istiyorum :)

Sayfayı Paylaş